فهرست
شوک در فولاد؛ فرکی در فکر ترک اهواز!
شوک در فولاد؛ فرکی در فکر ترک اهواز!

شوک در فولاد؛ فرکی در فکر ترک اهواز!

آی اسپورت- تیم فولاد خوزستان با حسین فرکی سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و علاوه بر آنکه قهرمان لیگ برتر شد در آسیا هم به عنوان تیم صدرنشین صعود کرد تا همه ی طرفداران فولاد این تیم را تیمی رویایی بدانند. اما بزرگترین دلهره ی هواداران فولاد برای سال آینده است، جایی که این تیم می تواند تا مراحل بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند اما با کوچ ستاره ها و سرمربی این تیم از فولاد ممکن است این تیم خوب به مشکل بخورد. 
فولادی ها پیش از این یکبار در لیگ برتر کشورمان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند و تنها دو سال بعد به دسته ی پایین تر سقوط کردند و حالا به دنبال آن هستند تا تیم شان را در اوج نگه دارند تا آن اتفاقات تلخ برایشان تکرار نشود.
 
این تیم که چندین بازیکن جوان دارد باید برای نگه داشتن ستاره هایش به ... بزند. بازیکنان زیادی از این تیم از دیگر تیم های لیگ برتر و حتی تیم های حاشیه خلیج فارس پیشنهاد خواهند داشت و از همین رو راضی کردن این بازیکنان برای ماندن در فولاد کار بسیار سختی است.

از سوی دیگر فولادی ها حالا با مشکلی جدید مواجه شده اند و آن این است که حسین فرکی تمایلی به باقی ماندن در فولاد ندارد. فرکی که این روز ها با درد زانوهایش مواجه است ترجیح می دهد وقتش را برای درمان پایش بگذارد و همچنین دوری از خانواده  برای سومین سال پیاپی برای وی سخت و غیر قابل تحمل شده است. 

خود فرکی درباره شرایط ماندنش در فولاد می گوید: برای تصمیم‌گیری در این زمینه نیاز به زمان بیشتری دارم، بدون این‌که به چیزی فکر کنم. درخواست من این است که فرصت بیشتری داشته باشم. در واقع من دارم این موضوع را با خودم حل می‌کنم که دلایل این موضوع می‌تواند مربوط به عمل پایم، مسایل شخصی و خستگی‌ام باشد. به هر حال برای گرفتن تصمیم نیاز به خوب فکر کردن دارم و مطمئنا در این تصمیم‌گیری همه چیز را لحاظ خواهم کرد؛ یعنی باشگاه، تیم و حتی مردم خوزستان را در نظر می‌گیرم. من در این فضا سیر می‌کنم تا این موارد را کنار هم بگذارم و یک تصمیم خوب بگیرم. من دو فصل است که در خوزستان هستم و خیلی هم خوشحالم که توانستم در این‌جا تاثیرگذار باشم. اعتقادم این است، فرد در هر جایی که کار می‌کند باید بتواند تاثیر خودش را بگذارد. مردم خوزستان هم به نوعی به من گره خورده‌اند و تصمیم‌گیری من دیگر مانند زمانی‌که تهران را ترک کردم و به اهواز آمدم، نیست چرا که آن موقع به خاطر هدفم خیلی راحت تصمیم گرفتم، البته هنوز هم هدف دارم و هر روز که کار می‌کنم، بی‌هدف و بی‌انگیزه نیستم. من دو سال، این‌جا را تجربه کردم و از نظر جسمانی و اجتماعی هم سختی کشیدم. در حال حاضر هم در سال سوم هستیم و چنین شرایطی برای من رقم خورده که کارم را برای تصمیم‌گیری سخت‌تر کرده است و در نتیجه باید کمی بیشتر فکر کنم. باید با خودم کلنجار بروم که چه تصمیمی بگیرم، شاید با یک استراحت و تمرکز بیشتر بتوانم تصمیم بهتری بگیرم.
 
حال یاید دید این مربی که در اهواز به شدت هم محبوب شده برای آینده ی کاری اش چه تصمیم خواهد گرفت. هر چند فولادی ها آرزو خواهند کرد تا این سرمربی در فولاد باقی بماند 

     
آی اسپورت
2014-04-22 15:45:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر