فهرست
خبر ویژه: مدیریت پرسپولیس واگذار شد / بدهی ها پرداخت می شود ؛ پول هم هست !
خبر ویژه: مدیریت پرسپولیس واگذار شد / بدهی ها پرداخت می شود ؛ پول هم هست !

خبر ویژه: مدیریت پرسپولیس واگذار شد / بدهی ها پرداخت می شود ؛ پول هم هست !

آی اسپورت- بلاتکلیفی باشگاه پرسپولیس  و شرایطی که در این باشگاه به وجود آمده  بسیاری از اتفاقات معمول در پرسپولیس را تحت تاثیر خود قرارداده و غیر از اینکه مشخص نیست تیم فصل آینده سرخ ها شامل کدام بازیکنان و کادر فنی خواهد بود  در باشگاه بی ثباتی بیداد می کند و از آنجایی که علی پروین و هیات مدیره هیچ آینده ای برای خود متصور نیستند آب از اب تکان نمی خورد و انفعال عجیبی بر ساختمان شیخ بهایی حکمفرماست.

اما اتفاق ویژه ای در راه است و قرار شده اگر طی روزهای آینده اتفاق خاصی رخ ندهد طی هفته آینده در پرسپولیس شاهد روی کار آمدن گروه ویژه ای باشیم.
این گروه ویژه در  صورتی که شرایط  بهم نریزد  از هفته آینده در باشگاه مستقر خواهند شد و  زمام امور را در دست می گیرند.این گروه زیر نظر وزارت ورزش و با شرایط مد نظر وزارتخانه کار خواهند کرد و قرار است در بدو کارشان تمام بدهی های باشگاه را پرداخت کنند.در واقع این گروه نیمه دولتی  تعهد داده اند تمام بدهی های  باشگاه را پرداخت کنند و در ادامه  راه اداره باشگاه را هم بر عهده بگیرند که اتفاق ویژه ای برای پرسپولیسی ها در این اوضاع  نابسامان است.
همچنین قرار شده در صورت استقرار این گروه در باشگاه پرسپولیس آنها یک تا دو سال امور باشگاه را بر عهده بگیرند و اگر طی این بازه زمانی موفق بودند مدت همکاری شان با وزارتخانه تمدید خواهد شد.
البته روی کار آمدن این گروه نیمه دولتی منوط به شرایطی خاص است و اگر طی چند روز آینده اتفاقات عجیبی رخ بدهد  و شرایط برای این کار مهیا نباشد وزارت ورزش دو راهکار  را مد نظر خواهد داد: یکی اینکه برای مدتی مشخص باشگاه پرسپولیس را به  شرکتی مثل فولاد مبارکه واگذار کند با تمام بدهی هایش برای واگذاری به مناقصه بگذارد.
     
آی اسپورت
2014-04-22 18:37:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر