فهرست
کی روش : تا آخر پای تیم ملی ایستاده ام
کی روش : تا آخر پای تیم ملی ایستاده ام

کی روش : تا آخر پای تیم ملی ایستاده ام

آی اسپورت -تیم موروکا سوآلوز که از قدیمی ترین باشگاه های آفریقای جنوبی محسوب می شود، اکنون در مکان سیزدهم جدول رده بندی 16 تیمی لیگ فوتبال این کشور قرار دارد.این تیم که بازی اش با ایران 20 تماشاچی داشت ، 5-0 تسلیم ملی پوشان شد .

این دیدار نخستین بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی بود و شاگردان کارلوس کی روش با گل های پیام صادقیان، رضا نوروزی، محمدرضا خلعتبری و کریم انصاری فرد (2 گل) حریف خود را شکست دادند.
تیم ملی فوتبال ایران در این بازی سرخ پوش بود و تیم موروکا سوآلوز با لباس های آبی رنگ به میدان رفت.فقط 20 تماشاگر با حضور در ورزشگاه ایتالیایی شهر ژوهانسبوگ آفریقای جنوبی، این بازی را از نزدیک مشاهده کردند.

کی روش : تا آخر پای ایران هستم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان دیدار امروز گفت: نتیجه بازی تدارکاتی در اردوی آفریقا برایم اهمیتی ندارد.هدف ما در این دیدار برد و باخت نبود، بلکه فقط بازی تمرینی بود تا نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کنیم و شناخت کافی از ملی پوشان داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران تا آخر ایستاده و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد، ادامه داد : تمرین بدنسازی و تاکتیکی تیم ملی فوتبال ایران ادامه می یابد تا به سطح مطلوب تری برسیم.
کی روش همچنین خواستار حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال ایران برای موفقیت در جام جهانی 2014 برزیل شد.

     
آی اسپورت
2014-04-22 18:35:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر