فهرست

حرفهای مربی رونالدو درباره آمادگی بازیکنان تیم ملی ایران

آی اسپورت - اولین مصاحبه برونو ماسیاتی فیزیکال ترینر تیم ملی به توضیحات او درباره شرایط بدنی بازیکنان اختصاص دارد .
برونو که به تازگی به تیم ملی پیوسته دراین باره می گوید : من از 12 سال پیش کار با باشگاه فلامینگو برزیل را شروع کردم و پس از آن به باشگاه رئال مادرید رفتم و به مدت 3 سال در آنجا به عنوان فیزیوتراپ ورزشی و مربی آنالیز عملکرد فیزیکی (Performanc Coach) بازیکنان فعالیت داشتم. در ادامه با رونالدو - بازیکن سابق تیم ملی برزیل و چند بازیکن دیگر کار کردم و به تیم آث میلان رفتم. در حال حاضر در باشگاه کوریتنانس برزیل و تیم ملی ایران به عنوان فیزیوتراپ ورزشی و مربی آنالیز عملکرد فیزیکی فعالیت دارم.
ماسیاتی در خصوص اینکه چه کارهایی قرار است در تیم ملی ایران انجام دهد، گفت: نظر کی روش این بوده که با تخصصی که من در این زمینه دارم در قسمت ریکاوری و همین طور آنالیز عملکرد بازیکنان در حین تمرین به تیم ملی اضافه شوم و به دلیل اینکه تعداد روزهای اردوی ما در افریقای جنوبی و بعد از آن اتریش و برزیل زیاد است بسیار حائز اهمیت است که در دو محور، ارزیابی عملکرد بازیکنان در طی تمرین و همین طور بحث ریکاوری با دقت تمامی بازیکنان را زیر نظر بگیرم تا تیم به آمادگی کامل برسد.
وی درباره شرایط کنونی تیم ملی در این اردو گفت: همه بازیکنان و کادر فنی تیم در این مدت شرایط خوبی داشتند. مخصوصا بازیکنان که با انگیزه بالا در حال آماده سازی برای بازیهای جام جهانی هستند و شور و اشتیاق زیادی در بازیکنان می بینم.
مربی تیم ملی در پایان گفت: اردوی افریقای جنوبی ابتدای این مسیر است، ما بعد از اینجا اردوهای دیگری نیز پیش رو داریم. مطمئنا با انجام تست ها و آنالیزهای مختلف مسیر روبه جلو و تاثیرگذاری را انتخاب خواهیم کرد که تمامی بازیکنان بتوانند در بالاترین شرایط آمادگی پا به برزیل بگذارند.

     
آی اسپورت
2014-04-22 18:11:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر