فهرست
آنچلوتی: در مورد استفاده از رونالدو ریسک نمی کنم
آنچلوتی: در مورد استفاده از رونالدو ریسک نمی کنم

آنچلوتی: در مورد استفاده از رونالدو ریسک نمی کنم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در آستانه دیدار تیمش مقابل بایرن مونیخ، تاکید کرد که در مورد کریس رونالدو ریسک نخواهد کرد.

ستاره پرتغالی رئال که در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی مقابل بوروسیا دورتموند از ناحیه همسترینگ آسیب دید، روز گذشته به تمرینات برگشت.

آنچلوتی اعلام کرد از اینکه ستاره تیمش را بار دیگر در اختیار دارد، بسیار خوشحال است اما تاکید کرد تنها در صورتی از او استفاده خواهد کرد که 100 درصد آماده باشد.

او به خبرنگاران گفت:" کریس تمرینات خوبی را پشت سر گذاشت. ما بعد از تست های فردا تصمیم گیری خواهیم کرد. او اگر کاملا آماده باشد، بازی خواهد کرد.

اگر خطری احساس کنیم، رونالدو بازی نخواهد کرد. ما هفته آینده یک دیدار تعیین کننده دیگر داریم.

خارج کردن یک بازیکن برای قرار دادن در ترکیب اصلی کار ساده ای نیست زیرا همه عالی کار کرده اند. ایسکو ثابت کرد که می تواند بازیکن مهمی برای تیم باشد. حضور کریس باعث شده تا ما گزینه های بیشتری در اختیار داشته باشیم."

آنچلوتی معتقد است قهرمانی در کوپا دل ری، اعتماد به نفس شاگردانش برای این دیدار را افزایش داد:" ما مقابل بارسا با 11 بازیکن بازی کردیم و از انسجام کافی برخوردار بودیم.  

فردا شب هم همین طور خواهد بود. ما با اعتماد به نفسی مانند گذشته بازی می کنیم اما سطح بازی مان افزایش پیدا کرده است.

ما در نیمه نهایی هستیم و می خواهیم قهرمانی شویم. این یک عقده نیست؛ انگیزه است. ما اشتیاق زیادی داریم و برای دیدار فردا بسیار هیجان زده هستیم.

شکست کلمه بدی است اما نمی توانم بگویم که رسیدن به نیمه هایی یک موفقیت است. هدف اول ما رسیدن به فینال است."

     
آی اسپورت
2014-04-22 18:38:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر