فهرست
چرا تراکتور قهرمان نیم‌فصل نشد؟
چرا تراکتور قهرمان نیم‌فصل نشد؟

چرا تراکتور قهرمان نیم‌فصل نشد؟

آی اسپورت – تراکتورسازی قلعه‌نویی با وجود نتایج خوب در این فصل،‌ نتوانست قهرمان نیم فصل اول شود و با فاصله 2 امتیازی، پایین‌تر از پرسپولیس قرار گرفت. فاصله‌ای که بیش از هر چیز، به مشکلات این تیم در میزبانی مربوط می‌شد. تماشاگران تراکتورسازی و جو عجیب جهنم یادگار امام برای رقیبان، همیشه برگ برنده تراکتورسازی بودند اما این فصل بخاطر بازسازی یادگار امام، این برگ برنده از دست رفته و اوضاع در بازی‌های خانگی خوب جلو نمی‌رود.

تراکتورسازی نیم فصل اول، 17 امتیازش را از 7 بازی خارج از خانه گرفت و آمار در بازی‌های خانگی، 13 امتیاز از 8 بازی بود. تفاوت 2.4 امتیاز از هر بازی خارج از خانه با 1.6 امتیاز از هر بازی خانگی، که بحران تراکتور در استفاده از بازی‌های خانگی را نشان می‌دهد.

تراکتوری‌ها در جدول بازی‌های خانگی، پنجم هستند و صدرنشین بازی‌های خارج از خانه محسوب می‌شوند. پرسپولیس با تعداد بازی مشابه تراکتورسازی در خانه، 4 امتیاز بیشتر از آن‌ها گرفته و اگر تراکتورسازی هم می‌توانست مثل پرسپولیس از ورزشگاه خانگی امتیاز بگیرد، حالا با اختلاف 2 امتیازی صدرنشین لیگ بود.

نیم فصل دوم، احتمالا ورزشگاه یادگار امام آماده خواهد شد و تراکتورسازی دوباره می‌تواند مقابل تماشاگران پرشورش به میدان برود. میزبانی با چمن جدید و تماشاگران قدیمی، که نیم فصل دوم در رقابت قهرمانی می‌تواند ورق را به نفع آن‌ها برگرداند.

۲۷ ۴  
آی اسپورت
2017-01-06 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
امان از بی مطلبی
مفت خورای بیت المال ایران
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
همیشه که قرار نیست مفت خورای پایتخت سوگلی بشن تو رسانه ها همیشه شعبان یه بار هم رمضان والا مفت خوری بسته دیگه ۵۰ ساله تو مملکت مفت خوری می کنین
سید مظفر
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
اگر آمارتان دقیق باشد احتمالا امیرخان یک رکورد جدید به نام خود زده کسب 17 امتیاز از حداکثر 21 امتیاز خارج از خانه فوق العاده است آیا در تمام ادوار لیگ سابقه داشته؟ فکر کنم منصوریان از بازی های خارج خانه 7-8 امتیاز بیشتر نداره یادمون باشه تراکتور محبوب آذری ها برعکس استقلال و پیروزی در شهرستان ها تماشاگر زیاد نداره
رمضانی
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۴
با سلام.آقای سید مظفر قربون جدت برم اصلا خودت متوجه شدی که چی گفتی یا اصلا میدانی چی میخواهی بگی؟! ما که متوجه نشدیم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر