فهرست
گراف 9 پاس گل از شماره 9 استقلال
گراف 9 پاس گل از شماره 9 استقلال

گراف 9 پاس گل از شماره 9 استقلال

آی اسپورت- کاوه رضایی برای ششمین بار در لیگ شانزدهم پاس گل داد. البته پاس گل او به محسن کریمی در بازی مقابل گسترش‌فولاد چون با دخالت مستقیم محسن حسینی وارد دروازه این تیم شد، به نام بازیکن استقلال ثبت نشد تا در آمار، پنج پاس گل برای رضایی ثبت شده باشد. کاوه با این آمار، بیشترین پاس گل این فصل استقلال را به نام خودش ثبت کرده است. ضمن این که شماره استقلال، سه پاس گل هم در جام حذفی ارسال کرده است. بعد از رضایی، امید ابراهیمی با سه پاس گل در رده دوم بهترین پاسورهای استقلال جای دارد. وریا غفوری، هرایر مگویان و جابر انصاری هم در لیگ امسال سه پاس گل داده‌اند. بختیار رحمانی و خسرو حیدری هم یک پاس‌گل‌های این تیم هستند.

نهمین پاس گل کاوه، منجر شد استقلال زیباترین گل فصلش را به ثمر برساند. کاوه بیست‌وهشتمین پاس متوالی را به علی قربانی رساند تا مهاجم استقلال دروازه پیکان را برای بار سوم باز کند. گراف همه پاس‌گل‌های این فصل کاوه را مشاهده می‌کنید. پاس‌هایی که بازیکن را در فرصت خوب گلزنی قرار می‌دهد. پاس گل های کاوه واقعا پاسی است که بازیکن  را در شرایط زدن گل قرار می دهد و تاثیرش بیشتر است از این که بازیکنان با خلاقیت خودشان به گل برسند.

 

گراف 9 پاس گل از شماره 9 استقلال
گراف 9 پاس گل از شماره 9 استقلال

۸ ۴  
آی اسپورت
2017-01-31 17:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کیسه کش
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
طارمی 400 دقیقه کمتر از کاوه رضایی بازی کرده و 3 گل بیشتر زده
۵ ۳
لنگي خخخ
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
خوب احمق جان ... پست رضايي امسال يه خورده عوض شده ودر اكثر مواقع پشت مهاجم اصلي به عنوان پاسوربازي ميكنه ... اين دايومي كه هميشه مهاجم نوك بوده ...... زرت !!!!
۴
علی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
رضایی هم شخصیت مستحکمی داره و هم تکنیک و قدرت دریپلینگ بالایی داره عملکرد کاوه در تیم بسیار ضعبف و فاقد قدرت بازی سازی منصوریان عالی بوده و تیم را کمی بالا کشیده اگر حفظ اش کنند، بهترین مهاجم تاریخ استقلال میشه، طارمی شخصیت شکننده ای دارد و چندان تکنیکی نیست با این حال بد کار نکرده اما خیلی توپ خراب کرده و احتمالا کماکان خراب خواهد کرد همیشه اینقدر فرصت گلزنی زیاد وجود نخواهد داشت
۳
هت تریک می کنه
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۵۶
نه؟ پاس گل چهارم :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر