فهرست
پیش‌بازی میلان- آتالانتا؛ اعاده حیثیت گتوزو
پیش‌بازی میلان- آتالانتا؛ اعاده حیثیت گتوزو

پیش‌بازی میلان- آتالانتا؛ اعاده حیثیت گتوزو

آی‌اسپورت- میلان شروعی در حد و اندازه انتظارات نداشته و نتوانسته آنطور که باید، نمایش های خوبی داشته باشد. هر چند که شاگردان گتوزو یک بازی کمتر از دیگر تیم‌ها انجام داده اند ولی تنها 4 امتیاز از 3 بازی خود کسب کرده و در رده شانزدهم قرار دارند. با توجه به خریدهای تابستانی، انتظارات از میلان بالاتر از این نتایج است و باید دید که گتوزو در ادامه فصل چه برنامه ای برای شاگردانش ریخته که از این شرایط خارج شده و نمایش‌های بهتری داشته باشند.

 آتالانتا با 4 امتیاز از 4 بازی خود در رده پانزدهم قرار گرفته و آنها نیز نمایش ‌های خوبی در این فصل نداشته اند ولی آتالانتا همواره رقیب سرسختی برای میلان بوده است و این سابقه می‌تواند کار روسونری را برای این بازی دشوار کند.

 در حقیقت در 6 تقابل اخیر دو تیم، میلان موفق به کسب پیروزی نشده و 4 تساوی و 2 پیروزی برای آتالانتا، نتیجه این دیدارها بوده است. گتوزو با طلسم دشواری پیش روست که برای بهبود شرایط تیمش در جدول باید آن را بشکند. آلخاندرو گومز، تنها غایب احتمالی آتالانتا برای این بازی است ولی میلان کونتی، استرینیچ و مونتولیوو را در اختیار نخواهد داشت و حضور کوترونه مشخص نیست.

ترکیب احتمالی:

 

     
آی اسپورت
2018-09-23 15:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر