فهرست
واکنش دنیای فوتبال به اخراج مویس
واکنش دنیای فوتبال به اخراج مویس

واکنش دنیای فوتبال به اخراج مویس

آی اسپورت- پس از اخراج دیوید مویس، افراد مشهور فوتبالی و غیرفوتبالی، نظرات مختلفی راجع به این اتفاق و جایگزین‌های احتمالی او در رسانه‌ها مطرح شد.

ترکیبی از همدردی و انتقاد از این تصمیم، در صحبت‌ها شنیده می‌شد.

مایکل اوون، بازیکن سابق لیورپول و منچستریونایتتد در این رابطه گفت: "اخبار عجیبی از اولدترافورد به گوش می‌رسد و با پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی، یونایتد باید 100% تلاشش را انجام دهد. مویس انتخاب درستی بود.

در واقع آنها به او اعتقادی نداشتند، که در این شرایط او بهترین تصمیم‌ها را می‌توانست بگیرد. سوال بزرگ در این شرایط این است که نفر بعدی کیست؟

دوایت یورک، مهاجم سابق یونایتد، معتقد است که گیگز، انتخاب خوبی خواهد بود. او گفت: "فکر می‌کنم که برای نتیجه گرفتن و اتحاد، باید شخصی با برند و مارک یونایتد در صدر کارها باشد. فکر می‌کنم که گیگز انتخاب مناسبی است.

جیمی کرگر، مدافع سابق لیورپول نیز در این رابطه گفت: " جایگزینی فرگوسن کار سختی بود ولی خوب پیش نرفت. فصل فاجعه باری برای یونایتد بود.

مک گراث، بازیکن سابق یونایتد در این رابطه گفت: " فکر نمی‌کنم که دیوید مویس انسجام شخصیتی کافی برای این کار را داشت و در مقایسه با فرگی، این موضوع برای او مشکل ساز شد."

گری لینه کر، مفسر فوتبال نیز گفت: " سرمربی گری در یونایتد، همیشه از کارهای بسیار سخت بوده و پس از فرگوسن، این سختی به اوج رسید.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید نیز در این رابطه گفت: "برای مویس ناراحت هستم. در واقع این زندگی یک سرمربی است. بعضی اوقات اوضاع خوب پیش نمی‌رود و از شر شما راحت میشوند. البته این کار یونایتد مرا متعجب کرد زیرا آنها اینگونه نیستند. این اتفاق از هرباشگاهی انتظار می‌رفت ولی از تیمی مثل یونایتد با حضور 26 ساله ی فرگوسن، بعید بود."

     
آی اسپورت
2014-04-22 21:47:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر