فهرست
دیدار تدارکاتی جالب ؛ مجید صالح کمک داور دیدار تیم ملی!!
دیدار تدارکاتی جالب ؛ مجید صالح کمک داور دیدار تیم ملی!!

دیدار تدارکاتی جالب ؛ مجید صالح کمک داور دیدار تیم ملی!!

آی اسپورت- نخستین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی در شرایطی برگزار شد که کارلوس کی روش یک تصمیم عجیب و کم سابقه برای تیم گرفت. اما نکته جالب تر اولین دیدار تیم ملی قضاوت سرمربی تیم حریف به عنوان داور وسط مسابقه و حضور دستیار ایرانی کی روش به عنوان کمک داور این دیدار تدارکاتی بود!

تیم ملی فوتبال ایران که در اردوی آماده سازی آفریقای جنوبی به سر می‌برد، امروز سه شنبه در مجموعه ورزشی ایتالیایی ژوهانسبورگ در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم باشگاهی موروکا سوآلوز رفت و در نهایت موفق شد برابر این تیم با نتیجه 5 بر صفر به برتری برسد.

از حواشی جالب این دیدار می‌توان به انتخاب داور و کمک داوران این مسابقه اشاره کرد. از آنجا که این دیدار در محیط تمرینی کمپ و به منظور آماده سازی تیم ایران برگزار می شد، طبق توافق دو طرف "زکا مارکز" سرمربی تیم موروکا به عنوان داور وسط و دو دستیار کی‌روش یعنی مجید صالح و "میکو" هم به عنوان کمک داور انتخاب شدند!

مجید صالح دستیار ایرانی کارلوس کی روش است که پس از کناره گیری امید نمازی به عنوان یکی از مربیان ایرانی کادر فنی تیم ملی ایران انتخاب شد. وی که دستیار امیر قلعه نویی در تیم استقلال بود، روز دوشنبه به همراه بازیکنان ملی پوش استقلال به اردوی تیم ملی در ژوهانسبورگ اضافه شد و در اولین بازی کمک داور شد!

همچنین کارلوس کی‌روش برای رسیدن بازیکنان به سطح آمادگی مطلوب تصمیم گرفت از دقیقه 80 به بعد تیم ایران را 10 نفره کند تا فشار بیشتری به بازیکنان وارد شود. این اتفاق در شرایطی رخ داد که روی نیمکت تیم ملی بازیکن به اندازه تعویض بود اما کی روش تصمیم گرفت تیمش را 10 نفره برابر حریف قرار دهد.

     
آی اسپورت
2014-04-23 01:11:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر