فهرست
الهویی؛ فقط از ما عذرخواهی نشد
الهویی؛ فقط از ما عذرخواهی نشد

الهویی؛ فقط از ما عذرخواهی نشد

آی اسپورت - مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: متاسفانه بر خلاف سایر تیم‌ها و دوستان هیچ داور یا مجموعه‌ای بابت اشتباهاتش از ما عذرخواهی نکرد.

سعید الهویی پیش از دیدار گل‌گهر مقابل پرسپولیس اظهار داشت: فردا این فرصت را داریم تا یک بازی خوب دیگر در لیگ برتر از خود به نمایش بگذاریم. حریف ما یک باشگاه بزرگ و یک تیم با کیفیت است که در سال‌های قبل ثبات خوبی داشته است. نتایج این ثبات را شما می‌توانید در افتخارات و قهرمانی‌های سال‌های اخیرش ببینید. حضور در فینال لیگ قهرمانان نشان می‌دهد که پرسپولیس جزو تیم‌های با کیفیت ایران است.

وی اضافه کرد: فردا بازی سختی خواهیم داشت ولی فراموش نکنید که ما هم گل‌گهر هستیم و امسال توانستیم کیفیتی بالاتر از سال قبل ارائه دهیم. گل‌گهر خودش را به عنوان یک تیم صاحب سبک نشان داده است و شاخص‌های فوتبال مدرن را اجرا می‌کنیم. مطمئناً بازی فردا یک بازی سخت برای ما و یک بازی بسیار دشوار برای پرسپولیس خواهد بود. در هفته‌های اخیر توانستیم به روند خوب‌مان برگردیم و بچه‌ها توانستند کیفیت خوب‌شان را با نتیجه‌گیری همراه کنند.

مربی گل‌گهر با اشاره به داوری‌های اخیر، گفت: متاسفانه در هفته‌های اخیر داوری‌ها به ضرر ما بوده است. قبلا به ما می‌گفتند در این باره صحبت نکنید و یا اینکه چون شکست خوردید یا پیروز نشده‌اید به داوری اعتراض می‌کنید اما امروز بعد از برد مقابل نساجی باز هم می‌گوییم که اشتباه داوری  علیه تیم ما بوده است. همه کارشناسان داوری صحبت کردند اما متاسفانه بر خلاف سایر تیم‌ها و دوستان هیچ داور یا مجموعه‌ای حتی قصد پذیرفتن اشتباهش یا عذر خواهی را ندارد. متاسفیم که این بی‌عدالتی اتفاق میفتد، ما تلاش می‌کنیم در فوتبال عدالت باشد اما شاید عده‌ای دوست نداشته باشند.

الهویی عنوان کرد: از طرف دیگر خیلی خوشحال هستیم برای بازیکنان‌مان که هفته به هفته در کنار رشد تیم، رشد شخصیتی تیم را هم می‌بینیم. ما الان یک مجموعه از بازیکنان حرفه‌ای با کیفیت داریم. بازیکنانی که بازی می‌کنند و کسانی که روی نیمکت حضور دارند، همه همدل هستند. بازیکنان حرفه‌ای‌تر شده‌اند و قلب شجاع‌تری نسبت به ابتدای فصل دارند. در بازی با نساجی خیلی راحت کیفیت خوب‌مان را نشان دادیم و به بازی برگشتیم و پیروز شدیم. این نشان می‌دهد تیم ما از لحاظ شخصیتی رشد کرده است.

وی اشاره کرد: جا دارد از مدیران و مجموعه گل‌گهر تشکر کنیم که توانستند یک مجموعه با کیفیت اینجا ایجاد کنند. استادیوم شهید سلیمانی خیلی با کیفیت است و امیدوارم بتوانیم بازی‌های خوبی را در این ورزشگاه ارائه دهیم. سعی می‌کنیم فردا نتیجه خوبی کسب کنیم، چون در نیم فصل دوم بازیکنان با کیفیتی به ما اضافه می‌شوند،‌ الان تیم قوی‌‌ای هستیم اما مطمئناً‌ در نیم فصل دوم قوی‌تر هم می‌شویم.

مربی گل‌گهر درباره غایبان بازی فردا نیز گفت: متاسفانه با اتفاقی که برای منشا رخ داده ایشان را فردا در اختیار نداریم. امیدواریم عدالت‌های اینچنینی برای همه تیم‌ها، افراد و مجموعه‌ها رخ بدهد ولی تاکنون چنین نبوده است. علاوه بر منشا محسن کریمی و پیمان رنجبری را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

     
آی اسپورت
2021-02-18 21:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر