فهرست

گزارش روز: رئال- بایرن؛ سرنوشت صعود را چه کسانی رقم می زنند؟

آی اسپورت- رئال مادرید و بایرن مونیخ امشب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل هم قرار می گیرند؛ تکراری نیمه نهایی دو سال قبل که برای هر دو تیم پیروزی در آن اهمیت زیادی دارد.

رئالی ها می خواهند طلسم ناکامی های شان در نیمه نهایی چمپیونزلیگ در سه سال اخیر را بشکنند و بایرن هم به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی است.

هر دو تیم برای پیروزی چشم به درخشش ستاره های شان دارند و احتمالا سرنوشت دیدار را بازیکنانی رقم می زنند که تا اینجای رقابت ها بیشترین تاثیرگذاری را داشتند:

کاسیاس-نویر: دروازه بان ها از ستون های اصلی هر دو تیم هستند. کاسیاس در کوپا دل ری رئال را به قهرمانی رساند و حالا به دنبال تکرار این افتخار در چمپیونزلیگ است. او تا اینجای رقابت ها 32 سیو داشته است. در مقابل نویر 28 بار دروازه تیمش را نجات داده که است.

رونالدو-مولر: فاصله بهترین گلزنان دو تیم زیاد است. رونالدو 14 بار و مولر تنها 5 بار دروازه حریفان را باز کرده اند. احتمال اینکه مولر در ترکیب اصلی بایرن نباشد، زیاد است اما رونالدو اگر مصدومیتش را به طور کامل پشت سر گذاشته باشد، مطمئنا بازی می کند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/641a9151e11.png

رونالدو- روبن: بیشترین شوت به دروازه ها در دو تیم را این دو ستاره زده اند. بیش از یک سوم شوت های رونالدو تبدیل به گل شده اما این آمار در مورد روبن خیلی کمتر است. با این وجود رئالی ها می دانند که نباید به ستاره هلندی حریف اجازه خودنمایی بدهند.

دی ماریا- روبن: در جدول پاس گل های دو تیم، دی ماریا و روبن بالاتر از بقیه هستند. این به معنای آن است که اگر مدافعان دو تیم این دو را به خوبی مهار کنند، می توانند تا اندازه زیادی خطر حریف را خنثی کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-23 10:37:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر