فهرست
الفتح – فولاد / تشریفاتی از نوع مثبت
الفتح – فولاد / تشریفاتی از نوع مثبت

الفتح – فولاد / تشریفاتی از نوع مثبت

آی اسپورت – فوتبال ایران عادت به انجام دیدارهای تشریفاتی دارد. همین دیشب بود که تراکتورسازی در دیداری تشریفاتی باخت تا وداع تلخی با لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد و چند ساعت دیگر هم استقلال ۹۰ دقیقه‌ای تشریفاتی را برابر الریان قطر در پیش رو دارد و چه کسی است که نداند، آبی‌ها اگر دست خودشان بود، این بازی را برگزار نمی‌کردند.

فولاد هم دیداری تشریفاتی دارد و برد و باختش تاثیری در صعود ندارد و حتی برای از دست دادن جایگاه اولی‌اش هم الجیش باید کاری کند، کارستان. البته «تشریفات» قرمزهای اوهواز تشریفاتی از نوع مثبت و خوشحال کننده است، چرا که در هر شرایط و با هر نتیجه‌ای شاگردان فرکی به مرحله حذفی می‌روند و فقط در حالی صدرنشینی را از دست می‌دهند که ببازند و الجیش هم با فاصله ۲ گل بنیادکار را شکست بدهد.

قهرمان لیگ بر‌تر در وضعیتی این شرایط مطلوب را از آن خود می‌بیند که نسبت به سه تیم دیگر کشور که چاره‌ای جزء خداحافظی زودهنگام با آسیا نداشتند، از ستاره‌ها و مهره‌های کمتری برخودار بودند و طبق آمار و لیستی که این روز‌ها افشایشان مد شده است، با هزینه‌ای به مراتب کمتری وارد سالِ فوتبالی خود شده بودند.

اگر فولاد بتواند صدرنشین بماند (که احتمالی محتمل است) در مرحله یک هشتم نهایی باید با السد دیدار کند، آن هم در شرایطی که میزبان خواهد بود تا این امید و امیدواری به وجود بیاید که «می‌توانیم منتظر راه یابی فولاد به مراحل بالا‌تر باشیم.

     
آی اسپورت
2014-04-23 10:54:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر