فهرست
عذرخواهی رسمی پرسپولیس؛ هنوز یک نیمه مانده
عذرخواهی رسمی پرسپولیس؛ هنوز یک نیمه مانده

عذرخواهی رسمی پرسپولیس؛ هنوز یک نیمه مانده

آی اسپورت - باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه‌شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای تیم برای بازی برگشت به منظور کمک به ارائه نمایشی در خور شأن و جایگاه پرسپولیس شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ می‌دانیم در دل‌های شما چه غوغایی بر پا شده است. اندوه سنگینی وجود همه ما را فرا گرفته است. صدای شکستن دل‌های شما، دلخراش‌ترین نوایی است که می‌تواند به گوش برسد اما پرسپولیس ما نشکسته است و نمی‌شکند. تا شما هواداران را داشته باشد، هیچگاه نخواهد شکست. شاید در انبوه سختی‌ها و  دشواری‌ها کمر خم کرده باشد اما بار دیگر قامت راست کرده و می‌‎کند.

بازگشت‌های با شکوه پرسپولیس را در ذهن خود مرور می‌کنیم. چه آنها که در دقایقی اندک رقم خورده‌اند و چه آنهایی که نزدیک به ده سال صبورانه و وفادارانه برایش انتظار کشیده‌ایم. این روزها، شرایط سختی را پشت سر می‌گذاریم و بدون هر تعارف و شعاری تمام دلخوشی پرسپولیس، هوادارانش هستند. همان چیزی که پرسپولیس را با دیگران متفاوت کرده است. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تمام تلاش خود را کردند. آنها با تمام وجودشان در زمین حاضر بودند و اکنون اندوهی بزرگ روی شانه‌هایشان سنگینی می‌کند که باید آن را تبدیل به امید و انگیزه کرد. آنها بار دیگر آماده خواهند شد تا برای پرسپولیس، برای ایران و برای شرافت و بزرگی که آن را با خون دل، عرق جبین و مایه گذاشتن از جان و وجود خویش به دست آوردند، بجنگند. در این مسیر آنها به نیروی زندگی‌بخش هواداران نیاز خواهند داشت. بازیکنان پرسپولیس تمام توان خود را به کار گرفتند اما در یکی از بدترین‌ زمان‌های ممکن، روز، روز پرسپولیس نبود.

شکست ناگواری بود که حال و احساسات جریحه‌دار شده هواداران و پیشکسوتان، آن را برای ما مضاعف می‌کند. از این بابت تنها می‌توانیم از شما عذر بخواهیم و امیدوار باشیم این عذرخواهی را از تیم و باشگاه خودتان بپذیرید و برای آن چه  تیم محبوبتان در صدد انجامش است، یاور و قوت قلبشان باشید. فراموش نمی‌کنیم این تیم در سایه حمایت‌ها چه لحظات شاد، پر غرور و فرح بخشی را برای ما رقم زده‌ است. از یاد نمی‌بریم که آنها برای ما افتخار خلق کردند و قدرت و آوازه پرسپولیس  پس از سال‌هایی چند، بار دیگر طنین انداز شد. ما قدرت و توانایی آن‌ها را پیش از این دیده‌ایم و بار دیگر می‌توانیم شاهد غرش شیر درون آنها باشیم. ما تاثیر معجزه‌آسای حمایت‌های هواداران در هفته‌های ابتدایی دو فصل قبل و روز پایانی همان فصل را در میان سرخپوشان به خاطر داریم.

این روزها همه می‌خواهند درباره چرایی باخت پرسپولیس سخن بگویند. این حق رسانه‌ها و کارشناسان و حق پیشکسوتان و هواداران است. شکی نیست که بیش از همه، مربیان و بازیکنان پرسپولیس به دنبال  این دلایل خواهند بود تا آماده بازی‌های آینده شوند. در این شرایط نکات دیگری هم باید مورد توجه قرار بگیرد. باید ببینیم آن چه خواهیم گفت برای پرسپولیس چه ثمره‌ای دارد؟

 باید مراقب باشیم اتفاقات و حرف و حدیث های  شب قبل از این بازی که تاثیر روانی منفی سنگینی رو تیم داشت بار دیگر تکرار نشود. تاثیری که از صبح دیروزسه شنبه کاملا مشهود بود آن هم به خاطر ادعاهایی که از سوی بعضی مطرح شد واصلا واقعیت نداشت. حالا هم حرف و سخن‌ها در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بسیار خواهد بود. بعضی از آنها در مقام نقد، ارزشمند و قابل تامل هستند. از سویی بسیاری از آنها نیز حتی در سایه دلسوزی‌ها می‌توانند به عاملی مخرب بدل گردند و مانند همیشه گاهی هم در حالی مطرح می‌شوند که دور از واقعیت بوده یا گزینش انتخابی و هدفمند بخشی از یک ماجرا هستند که حق مطلب را ادا نکرده و حتی آن را وارونه جلوه می دهد . تنها کارکرد آن ها به هم ریختن جوهواداران و ایجاد حاشیه و دغدغه برای اعضای تیم خواهد بود. حرف و سخن‌های ما، نشر دادن‌ها، حتی بها دادن‌ها به خصوص در شبکه‌های اجتماعی و تاثیری که تک تک ما روی یکدیگر می‌گذاریم در نهایت به تیم و بازیکنان و از آن طریق به خود ما باز می‌گردد. لازم است بسیار مراقب باشیم.

همچنین باید از خود بپرسیم؛  آیا این بازیکنان عملکردی پائین‌تر از سطح توان و امکانات باشگاهی و لیگ ما نسبت به رقبای قدرتمند آسیا را به نمایش گذاشته‌اند یا با قابلیت‌های خود فاصله‌ها را پر کرده و فوتبال ایران را چند گام پیش بردند. توجیهی برای بازی سه‌شنبه شب در کار نیست و چنین قصدی وجود ندارد. به طور حتم پرسپولیس همچنان به تلاش خود ادامه می‌دهد تا با اتکا به درایت کادر فنی، توان فنی بازیکنان و حمایت هوادارانش معادلات را بر هم بزند.

در این روزها سخنان تلخ و فشارها، روی تک تک اعضای خانواده پرسپولیس از تیم تا هواداران و پیشکسوتان بسیار خواهد بود و از این رو باید بیش از گذشته مراقب تیم باشیم و آنها را برای دفاع از کیان پرسپولیس آماده سازیم. این بازی یک نیمه دیگر خواهد داشت.  پرسپولیس بازگشت‌های پر حماسه کم نداشته است و فوتبال دنیا نیز، کم شاهد اتفاقات اینگونه نبوده است. غافلگیری‌ها همواره زیبایی‌های بی‌نظیر فوتبال را رقم زده‌اند. تاریخ پرسپولیس پر است از طغیان‌هایی که پس از روزها و لحظات سخت رقم خورده است. از دربی‌هایی که ماندگار شد تا قهرمانی‌هایی که پس از کسر امتیازات یا شکست‌های سنگین و تلخ رقم زده شد. یکی از آنها در همین رقابت‌های آسیایی، همان بازی با آلیمای قراقستان بود، هر چند در مقام مقایسه تفاوت‌ها بسیار باشد اما در پرسپولیس سخن از نا امیدی هیچ معنایی ندارد.

باشگاه پرسپولیس ضمن عذرخواهی از مردم عزیز ایران به ویژه هواداران و پیشکسوتان بابت آزرده شدنشان از این نتیجه از همه این عزیزان در هر جایگاهی که قرار دارند، تقاضا می‌کند، حمایت و انرژی حیات بخش خود را نثار اعضای تیم کنند تا خود را آماده نمایشی کنیم که فارغ از هر نتیجه‌ای قدرت پرسپولیس را به رخ آسیا بکشیم و مسیر دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر را ادامه دهیم.

۲ ۱۹  
آی اسپورت
2017-09-27 13:44:00
نظر دهید

۱۹ نظر
ژان والژان
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۴
کارنامه بی افتخار پیزوری پر است از شکست ها و خفت ها . پر است از ناکامی ها . تیمی که حتی به حال سوت فینال آسیا رو نشنیده بیخود می کنه اصلا حرف می زنه
هر وقت یک الاغ قهرمان کورس بهاره گنبد شد پیزوری هم قهرمان آسیا میسه
محمد
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
تو رو خدا طرفدار تمی که توی هیمن دوره از لیگ قهرمانان، آن هم دو مرحله قبل، 6تا خورده داره واسه ما کری میخونه!
۸
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۳
۶ تا امسال خوردی
۴ تا پارسال از خودمان
تیمت امسال سقوط نکنه :)))
وحید بارسایی پرسپولیسی
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
TOTS UNITS POR LA REMUNTADA......همه باهم متحد برای بازگشت باشکوه..
۸ ۳
خاطره بازی الهلال
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
عمر ال خری بین هستن با هم متحد میشیم یه 4 تای دیگه جر میدیم لنگ رو.
عمر
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
ممنونم،

فقط اینبار اونوری متحد و آماده بشین دارم میام!
در جواب خاطره بازی
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۴
.... اونی که اسطوره باشگاه تیمت بوده
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
بیشتر از همیشه پرسپولیسی هستم
زنده باد پرسپولیس
زنده باد شیر که باعث شد بعد از مدتها شغالها از لانه انزوا بیرون بیایند
۹ ۲
فرید
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
زنده باد 4 تایی،زنده باد عمرال خری بین ، زنده باد الهلال
در جواب فرید
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۴
.... ......

جای خالی را دوستان پرسپولیسی پر می کنند:)))
رضا
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
باز دمشون گرم یه عذر خواهی الکی داشتن و مثل بعضیا لعنت به میز و سایرین نفرستادن
۸
امید از تفت
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
فردوسی پور از تریبون رسانه ملی و تلوزیون ایران به نفع عربستان استفاده کرد. سوال من اینه: جدای از بحث نتیجه، آیا شب قبل از مهم ترین بازی پرسپولیس، رسانه ملی و آقای فردوسی پور، همسو با عربستانی ها باید پرسپولیس و بازیکنان و مدیریت تیمش را تخریب کنه یا کمک کنه شوک محرومیت طارمی و باشگاه را فراموش کنه!!!؟ کار نداریم چهار هیج باختیم ولی وظیفه رسانه ملی در یک بازی ملی چیست!!؟
۴ ۲
nima bagheri
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
وظیفه راستین اش که فردوسی پور خوب انجام می دهد مقابله با کثافت کاری ها دورویی ها دزدی ها و بی لیاقتی ها در فوتباله بدون ملاحظه کاری دم عادل گرم در ضمن پرسپولیس به خاطر کثافت کاری های طاهری و دریوزگی طارمی از پیش بازنده وارد بازی شد و بی روحیه سعی نکن همپا با مدیران حکومتی فرافکنی کنی باخت رو البته از نقش برانکو هم در این باخت نمیشه گذشت و این که سطح اش دیگه نهایت همینجاست پرسپولیس باید بره بعد از برانکو دنبال مربی های خارجی بزرگتر از اروپای غربی یا آمریکای جنوبی
۳
الهلال
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
اسکولها باخت فاجعه بارشون رو به فردوسی پور ربط میدن.
فرهاد
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
بردهایشان مربوط به برانکو است باختهایشان مقصر فردوسی پور بیچاره . از این جماعت پ ر رو ت ر ندیدم
مهدی
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
آره هنوز یک نیمه فاجعه بار دیگه هنوز مونده از رو که نمیرن، زود با یه خر برگردید تا یه فاجعه دیگه درست نکردید با اون همه حمایت وزیر ورزش و فدراسیون 4 تا خوردن....... دیگه چی بگم.
شش تایی ته جدولی
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۵
هنوز سه ماه نگذشته از فاجعه العین
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۲
مطمئن باشید اگه بچه ها یک دل و دیوانه وار به مصاف برگشت برند پیروز میدانیم و چه بسا حتی صعود کنیم . بعید نیست اما شدنی هم نیست البته به راحتی ... و برای شدن باید با بر روح بزرگان ایران زمین آرش کمانگیر و اتحاد کوروش و لشگرگشایی داریوش ، عملی غیر ممکن را ممکن کنیم باید ایرانی باشیم 1. بیرانوند2.انصاری3سیدجلال4محرمی (مصلح و ماهینی ) حیف که رامین رواز دست دادیم 5 نورالههی 6. کمال 7بشار رسن 8. محسن مسلمان 9.سیا نعمتی 10 منشا 11 علیپور=== اما باید کمر حمت ببندند تا آبروی از دست رفته رو دوباره با همت مردانه و غیرت ایرانی بدست بیاورند . و دل به خزبلات اسلامی نبندند چون اگه محمد بخواد کمککنه کمک داداشاش میکنه نه ایرانیهای مجوس
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۷
نخاله ها و تحمیلیهای پرسپولیس :
1. محسن ربیع گاه(تحمیلی)2.ماهینی3.احمد زاده(آب زیر کاه ودوبهم زن وخودخواه و سرنخ تمام گردن کشیهای طارمی و مسلمان و دیگران)4.و ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر