فهرست
واریز ماهیانه 5 هزار دلار  به حساب همسر برزیلی تفرشی در دوره رویانیان/پولی که  ظاهرا به حساب شرکت پرسپولیس دربرزیل می رفت!/ خودش حقوق4-3میلیونی می گرفت همرش 5 هزار دلاری!
واریز ماهیانه 5 هزار دلار به حساب همسر برزیلی تفرشی در دوره رویانیان/پولی که ظاهرا به حساب شرکت پرسپولیس دربرزیل می رفت!/ خودش حقوق4-3میلیونی می گرفت همرش 5 هزار دلاری!

واریز ماهیانه 5 هزار دلار به حساب همسر برزیلی تفرشی در دوره رویانیان/پولی که ظاهرا به حساب شرکت پرسپولیس دربرزیل می رفت!/ خودش حقوق4-3میلیونی می گرفت همرش 5 هزار دلاری!

آی اسپورت – عبدالله تفرشی که سال گذشته و در دوره ای به مدیریت شرکت تبلیغاتی  SIS   رسید با محمد رویانیان مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس رابطه بسیار خوبی داشت. تفرشی  بعد از همکاری در این شرکت با باشگاه پرسپولیس به سمت معاون اقتصادی رویانیان در باشگاه پرسپولیس  برگزیده شد و حتی در برخی سفرهای خارجی  از جمله سفر به ایتالیا همراه سردار بود.

تفرشی که بعد از استعفای رویانیان در طوماری بلند بالا تمام اقدامات سردار در مدت 2/5 سال مدیریتش  در پرسپولیس را جمع آوری  و منتشر کرد  در حال حاضر سمتی در  شرکت SIS  ندارد  و به کار قبلی اش که مدیریت شرکت نگهبان محله بوده برگشته است.

اما  با وجود اینکه حضور تفرشی در SIS  در نهایت به سود باشگاه پرسپولیس شد و درآمد قابل توجهی از این شرکت به باشگاه رسیده و خواهد رسید اما رابطه رویانیان با این شخص  اتفاقات عجیبی را رقم زد.

یک منبع موثق  در باشگاه پرسپولیس در این باره می گوید:« برای تفرشی ماهانه حقوق 4-3 میلیونی رد می شد  ضمن اینکه من از منبع موثقی شنیدم بعد از اینکه شرکتی به نام پرسپولیس در برزیل دایر شد ماهانه 5 هزار دلار  به این شرکت پرداخت می شد اما در واقع این پول به حساب همسر برزیلی تفرشی واریز می شد!»

همین شخص می گوید:« علی پروین در ریز ماجرای برزیل و این پرداخت 5 هزار دلاری قرار دارد و اگر بنا به شفاف سازی باشد فقط او می تواند مدارک مربوط به این اتفاق را منتشر کند.»
     
آی اسپورت
2014-04-23 12:13:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر