فهرست
کرانچار: گل آفساید الهلال تلاش‌های بازیکنان ما را به هدر داد
کرانچار: گل آفساید الهلال تلاش‌های بازیکنان ما را به هدر داد

کرانچار: گل آفساید الهلال تلاش‌های بازیکنان ما را به هدر داد

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار و تیمش شب گذشته با شکست برابر تیم الهلال عربستان از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند. دیداری که سپاهانی ها معتقدند با گل آفساید بازنده شدند. کرانچار که حسابی از این اتفاق ناراحت پس از پایان این دیدار گفت: دیدار با الهلال دارای دو نیمه متفاوت بود که شرایط در هر کدام از نیمه ها کاملا فرق می کرد. در نیمه اول ما از شدت حملات و میل به هجوم الهلالی ها مطلع بودیم و با برنامه ای که داشتیم سعی مان در آرام کردن حریف بود که تا آخرین لحظات نیمه اول نیز در این برنامه موفق بودیم. 
متاسفانه گلی که در آخرین لحظات به ثمر رسید شرایط خوب مان در نیمه اول را تغییر داد. در واقع در نیمه اول همه چیز تا قبل از دریافت گل خوب بود و گلی که به نظر ما در شرایط آفساید به ثمر رسید زحمات و تلاش‌های بازیکنان را به هدر داد. 
کرانچار همچنین ادامه داد: در نیمه دوم یک بازی کاملا متفاوت را از ما مشاهده کردید و با موقعیت های متعددی که بر روی دروازه الهلال خلق کردیم نشان دادیم که در این نیمه بسیار بهتر از رقیب عمل کردیم. هر چند الهلال نیز بر روی ضد حملات موقعیت هایی را خلق کرد اما با آرایشی که به خود گرفته بودیم شانس ها و موقعیت های ما بسیار بیشتر بود که متاسفانه تبدیل به گل نشد. 
 چرا از ابتدا از جواهیر سوکای در ترکیب خود استفاده نکردید : سوکای چندین ماه در مصدومیت به سر می‌برد و شرایط بازی از ابتدای بازی را نداشت. اما با این وجود از موقعی که به میدان آمد با تمام توان خود موقعیت های متعددی را خلق کرد.
     
آی اسپورت
2014-04-23 12:17:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر