فهرست
نامه سرگشاده هوادار داماش به رییس جمهور ایران
نامه سرگشاده هوادار داماش به رییس جمهور ایران

نامه سرگشاده هوادار داماش به رییس جمهور ایران

آی اسپورت - جمعی از هواداران باشگاه داماش در اعتراض به مصاحبه مدیرکا تربیت بدنی استان گیلان نامه ای سرگشاده به ریاست جمهوری تنظبم کردند .
جناب آقای حسن روحانی رییس جمهور محبوب و مردمی ایران.
این رنج نامه سرگشاده ای است که از طرف یکی از هواداران داماش گیلان برای شما نوشته می شود. این جا گیلان است و من یک گیلانی. رییس دولت محترم و مردمی، این درد و دل را برای شما می نویسم که آن قدر با من صمیمی هستید که پیامک تبریک عید برایم فرستادید! .

من یک هوادار تیم فوتبال داماش گیلان هستم. تیمی که به دلیل کم لطفی ها و بی توجهی هایی که شد به دسته یک سقوط کرد. آری! طبیعی است که یک تیم فوتبال به دسته پایین تر سقوط کند و دوباره تلاش کند بالا بیاید، این روند طبیعی ورزش است؛ اما آن چه مرا بر آشفته و سبب نوشتن این رنجنامه به شما شده، صحبت های مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان آقای رهنما است که در رسانه ها، منتشر شده است.
من شما را به عنوان دولت اعتدال و امید می شناسم. امیدی که با یأس پراکنی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در مصاحبه شان و حمله به هواداران این تیم مردمی به یأس تبدیل می شود. این رنجنامه را می نویسم چون شما فرمودید که حقوق دان هستید و نه سرهنگ؛ اتفاقا من هم تحصیلات حقوقی دارم و می خواهم دادخواهی ام را در برابر توهین های مدیر کل منصوب دولت شما ابراز کنم.

آقای رهنما در مصاحبه شان چنین فرموده اند که: "در این سقوط تماشاگران بی تقصیرند . آن ها همه گونه حمایتی کردند" این اقرار صریح مدیر کل شما در بی تقصیر بودن هوادار های باشگاه و حمایت کامل شان است. آقای رییس جمهور، ایشان راست گفته اند . دوست داشتم شما هم روزی می آمدید به ورزشگاه عضدی رشت...


هواداری داماش گیلان فقط مختص شهر رشت نیست و از همه استان این تیم هوادار و تماشاگر دارد. حتی از استان های مجاور هم تماشاگر برای دیدار های این تیم می آید و شاهد مثال من برنامه نود است و مصاحبه ای که با هوادار مازندرانی تیم داماش کرده است! دل من می تپد برای هوادارانی که در گرما و سرما به ورزشگاه رفتند. بارها به چشم دیده ام بی پولی هوادار های جوان داماش شهرباران را که توانایی پرداخت پنج هزار تومان پول بلیط را ندارند و یک نیمه بیرون ورزشگاه می ایستند تا در اواخر بازی که در ورزشگاه باز می شود داخل شوند و چند دقیقه ای بتوانند تیم محبوبشان را تشویق کنند. حمایت همه جانبه هواداران از این تیم بر کسی پوشیده نیست و لازم به ذکر است از هر قشری برای تماشای بازی های این تیم می روند زیرا که فوتبال جزئی از زندگی مردم استان من است. ".
آقای رئیس جمهور، آیا جز این است که فرهنگ سازی در میان جوانان تا حد زیادی به عهده وزارت ورزش و جوانان است؟! چه حرکتی مدیر کل شما آقای رهنما و مدیران قبلی در این زمینه انجام داده و فرهنگ سازی نموده اند که چنین بر مردم گیلان می تازد؟ ایشان می گویند: "حتی اگر در داماش مخاطبانش صد در صد جامعه را در بر بگیرد ولی هوادارانش با واژه های توهین آمیز هنجار های جامعه را زیر پا بگذارند ما به این نوع تیم ها کمک نمی کنیم!"

صد در صد جامعه چه کسانی هستند؟ میزان مجازاتی که این آقا برای جامعه گیلان در نظر گرفته چقدر است. ایشان مدیر کل ورزش و جوانان استان هستند و یا مجلس شورای اسلامی که قانون برای مجازات جامعه تصویب کنند خودشان اعلام جرم کنند و خودشان مجازات؟ آیا این رسم برخورد با ملت و جمع عظیمی از مردم یک استان است؟ آیا همه مردم ما فحاش هستند؟!
درباره فرهنگ مردم گیلان چه بگویم که روشن تر از خورشید است و خود بهتر می دانید و نیازی به گفتن نیست. آیا مردم این استان شایسته چنین مدیرانی هستند؟.

۱    
آی اسپورت
2014-04-23 12:23:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر