فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با پاسخ اینستاگرامی حنیف عمران زاده به درخواست امیر قلعه نویی شروع می کنیم. حنیف که دیروز از طرف امیر قلعه نویی از او خواسته شده بود علیه آنها که ریشه به تیشه استقلال زده اند ،افشاگری کند ، در اینستاگرامش به این خواسته قلعه نویی واکنش نشان داده. او کلی حاشیه گویی کرده اما ته حرفش این است:«حالا بعدا افشاگری می کنم" او که خودش در سال آخر حضور قلعه نویی در استقلال ، در باند منتقدان سرمربی بود ، او را «خان» لقب داده و از ویژگی هایش گفته است.

دیدار مجیدی با فرمانده نیروی انتظامی

فرهاد مجیدی ، ستاره پیشین استقلال و محبوبترین چهره این تیم در فضای مجازی که هفته قبل در حمله به لیدرهایی که مشکلاتی را در باشگاه برای پیشکسوتان ایجاد کرده اند ، انتقادی هم از مسئولان امنیت بازی ها یعنی یگان ویژه بازی های لیگ برتر داشت ، با حضور در دفتر کار سردار ساجدی نیا ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، از نیروهای زحمتکش پلیس دلجویی کرد .او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده، از این ملاقات گرم گفته و از اینکه امید دارد با کمک پلیس و زحمتی که می کشند ، گام های بلندی در برخورد با فساد در فوتبال برداشته شود. چیزی که خواست همه علاقمندان به فوتبال است.

درخواست اینستاگرامی آقای معاون

ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات پرسپولیس با انتشار کامنتی از آنهایی که داشتند در اینستاگرامش توهین می کردند ، خواست اقلا برای بازیکنی که برانکو اصلا نخواسته به او توهین نکند. او نوشته:دوستانی که توهین می کنند،زهیوی اصلا در لیست خرید برانکو نیست. لطفا صبر کنید و توهین نکنید! رحیم زهیوی ستاره تیم استقلال خوزستان است که گفته می شد از استقلال یا پرسپولیس پیشنهاد دارد. حالا پرسپولیسی ها از خرید او انصراف دادند.

قلعه نویی به منصوریان چه گفت؟

رادنیوز صحبتهای دیروز قلعه نویی و منصوریان را لو داده و نوشته: قلعه نویی جدا از این که به منصوریان گفته نگران نباش تو اگر سپاهان را ببری همه چیز درست می شود، از او گلایه کرده چرا بعد از باخت مقابل تراکتور گفتی آنها فقط اوت دستی انداختند و چرا یک عده را دنبال خودت راه می اندازی و همه جا می بری و همچنین به او گفته مراقب یک نفر که عضو تیم است باش و اگر در نیم فصل دوم در استقلال ماندنی شدی حتی اگر نمی توانی آن یک نفر را کنار بگذاری، اختیارات او را کم کن و حداقل رفقایش را نگه ندار! 

شارژ مالی نفت در آستانه دیدار با تراکتور

حسین شهریاری سرپرست باشگاه نفت، دیشب در اردوی تیم حضور یافت و پس از گفت‌وگو با علی دایی و محسن خلیلی درباره وضعیت تیم و همچنین برخی برنامه های مدنظر برای روزها و هفته های آتی، درباره پرداخت 7 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان نفت با سرمربی و سرپرست باشگاه صحبت کرد و پس از آن چک تمامی اعضای تیم به ‌ها تحویل داده شد. اعضای تیم فوتبال نفت تهران طی دو ماه اخیر در سه مرحله دریافتی 7 درصدی داشته‌اند. مجموع دریافتی اعضای تیم فوتبال نفت تهران به 43 درصد رسیده است. همچنین مسئولین امور مالی باشگاه و شرکت بهنام پیشرو کیش نیز در اردو حضور یافته و مراحل اداری پرداخت چک‌ها را انجام دادند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-25 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر