فهرست
عصبانیت شدید مویس پس از شنیدن خبر اخراجش
عصبانیت شدید مویس پس از شنیدن خبر اخراجش

عصبانیت شدید مویس پس از شنیدن خبر اخراجش

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد، اعلام کرد که از تصمیم باشگاه مبنی بر اخراجش "عصبانی و منزجر" است.

روز دوشنبه، صحبت‌های زیادی مبنی بر اخراج این سرمربی اسکاتلندی در رسانه ها مطرح شد و به نظر می‌رسد که جدی باشد.

این سرمربی اسکاتلندی، که 348 روز بود، در اولدترافورد حضور داشت، از تصمیم نائب رئیس یونایتد، اد وودوارد، مبنی بر عدم اعتماد به او و اخراجش، بسیار ناراحت است.

روز دوشنبه، در حالی کابوس مویس تبدیل به واقعت شد که او به نزدیکانش گفته بود که حمایت کامل وودوارد را حس می‌کند و هیئت مدیره ی یونایتد به او اطمینان کامل دارند.

مویس، در این خیال بود که جایش امن است و در همین حال، قصد داشت با 27 میلیون پوند، لوک شا را از ساوثمپتون به اولدترافورد بیاورد.

مویس و تیمش، روز شنبه به مصاف ساوثمپتون رفتند و در طول هفته در تلاش برای کسب رضایت و رسیدن به توافق با این مدافع جوان انگلیسی بودند.

همچنین، مویس در حال پیگیری روند انتقال هافبک بایرن مونیخ، تونی کروس بود و همچنین قصد داشت که به زودی، تکلیف آینده ی ویلفرد زاها و نیک پاول، که به صورت قرضی در ویگان بازی می‌کنند را مشخص کند.

سوال بزرگی که برای سرمربی سابق اورتون پیش آمده این است که یونایتدی ها ، چگونه  حتی بدون در جریان گذاشتن او، اخراجش کردند و برنامه‌‍هایش را نیمه کاره رها کردند.

منابع آگاه گزارش دادند که مویس، پس از شنیدن خبر اخراجش از وودوارد، به شدت عصبانی شده و سریعا درخواست پرداخت غرامت از باشگاه کرده است.

سرمربی 50 ساله، سپس با ریچارد بوان، رئیس هیئت مدیره تماس گرفته تا از پرداخت غرامت 22 میلیون پوندی اش، مطمئن شود.

     
آی اسپورت
2014-04-23 17:20:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر