فهرست
اسدی: هر مربی جای تونی بیاید، موفق نمی شود/ گزینه اولم برای فصل بعد تراکتورسازی است
اسدی: هر مربی جای تونی بیاید، موفق نمی شود/ گزینه اولم برای فصل بعد تراکتورسازی است

اسدی: هر مربی جای تونی بیاید، موفق نمی شود/ گزینه اولم برای فصل بعد تراکتورسازی است

آی اسپورت- مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اگر هر مربی دیگری به تراکتورسازی بیاید و چند هفته نتیجه نگیرد، هواداران شعار تونی اولویرا سر می دهند و تیم به حاشیه می رود.

مرتضی اسدی در گفت و گو با آی اسپورت، درباره شرایط تیمش در فصلی که گذشت اظهار داشت: ما مشکلات زیادی در طول فصل داشتیم. در نیم فصل اول شرایط بسیار خوبی داشتیم و به صدر جدول نیز رسیدیم. سرمای بیش از حد تبریز، زمین نامساعد، جابه جایی ها، تغییرات مدیریتی و ... همه باعث شد تا تیم تراکتورسازی در لیگ و آسیا نتواند موفقیت های خوب خود را تکرار کند.

وی ادامه داد: مجید جلالی انصافا برای تراکتورسازی زحمت کشید. او مربی کاربلدی است و از نظر من قهرمانی در حذفی سهم داشت. ما بعد از قهرمانی در جام حذفی شرایطمان سخت شد و در آسیا نیز تنها نماینده ایران بودیم که گروهمان بسیار سخت بود. بازیکنان حریف ما بسیار قدرتمند بودند و با قیمت بالایی نیز به عضویت تیم های خود درآمده بودند. امکانات آنها عالی بود و فوق العاده قوی بودند.

کاپیتان تراکتورسازی خطاب به مدیران این باشگاه عنوان کرد: از مدیران می خواهم این فصل که گذشت، تلاش کنند برای فصل بعد این مشکلات پیش نیاید. از نظر من آنها به هر شکلی شده باید تونی اولیویرا را نگه دارند چون او هم مربی کاربلدی است و هم با توجه به داشته های تراکتورسازی نتایج بدی نگرفته.از طرفی او در تراکتور جا افتاده و هواداران نیز دوستش دارند. قطعا اگر هر مربی دیگری به تراکتورسازی بیاید و چند هفته نتیجه نگیرد، هواداران شعار تونی اولویرا سر می دهند و تیم به حاشیه می رود. به همین خاطر باید هرطور شده تونی حفظ شود.

اسدی در پایان درباره وضعیت خودش افزود: گزینه اصلی من تراکتورسازی است اما باید شرایط را بسنجیم. باید ببینیم تیم چطور بسته می شود چون اگر قرار باشد مشکلات امسال را داشته باشیم، شرایط فرق می کند.

     
آی اسپورت
2014-04-23 14:02:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر