فهرست
رومینیگه: خوشحالم که رئال جام حذفی را برده
رومینیگه: خوشحالم که رئال جام حذفی را برده

رومینیگه: خوشحالم که رئال جام حذفی را برده

آی اسپورت- هفته ی گذشته بود که رئال مادرید توانست با شکست بارسلونا در فینال کوپا دل ری اولین قهرمانی فصل جاری را جشن بگیرد و شور و شادی و کارناوال های شادی در مادرید راه بیافتد.
کارل هاینس رومینیگه از اینکه رئالی ها موفق به فتح نخستین جام شده اند بسیار خوشحال است و معتقد است که این قهرمانی می تواند کمک حال بایرن برای دیدار امشب باشد.
رومینیگه به بیلد می گوید:" این یک حقیت است که من خوشحالم برای قهرمانی آن ها در جام حذفی من دوست دارم مقابل تیم هایی به میدان برویم که قهرمان جامی شده باشند چون این احساس رضایت گاهی از عطش بازیکنان در زمین کم می کند."
بایرن هفته ها قبل با برتری 3 بر1 مقابل رتابرلین توانست قهرمانی در بوندس لیگا را جشن بگیرد اما پس از این مراسم آن ها در هفت بازی اخیر خود تنها سه برد را جشن گرفتند.
پس از قهرمانی رئال در مقابل بارسلونا آن ها چهار ساعت با اتوبوس در مادرید به جشن و پایکوبی پرداختند بازیکنان با اتوبوس سرباز در خیابان های مادرید حاضر دشند تا اولین قهرمانی را با هوادراان خود تقسیم کنند.
رومینیگه امیدوار است انگیزه ی آن ها پس از کسب این جام کمتر شده باشد هرچند او به بایرن هشدار می دهد که دورتموند 3 بر 0 در برنابئو شکست خورده او در این مورد می گوید:" ما باید به مراتب بهتر از بوروسیا دورتموند در برنابئو بازی کنیم."
     
آی اسپورت
2014-04-23 14:06:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر