فهرست
درودگر:ممکن است ایراندوست مربی فصل بعد ملوان نباشد ! / به ملوان بازمی گردم
درودگر:ممکن است ایراندوست مربی فصل بعد ملوان نباشد ! / به ملوان بازمی گردم

درودگر:ممکن است ایراندوست مربی فصل بعد ملوان نباشد ! / به ملوان بازمی گردم

شما تغییر و تحولات ملوان را دنبال می کنید ؟
به نظر من وقتی مشکلات یک باشگاه مطرح میشود توان یک مجموعه برای حل آن مشکلات دربرابرش قرار میگیره که آیا آن مجموعه ای که در شهر مسئولیت دارند و کار میکنند میتوانند مشکلات را حل کنند ویا در حلش عاجز هستند . به طور مثال برف سنگین سال پیش توانای های افراد را مشخص کرد ودیدید که در آبکنار چه اتفاقاتی افتاد . ما باید امیدوار باشیم تمام نیروی هایی که در انزلی هستند همه دست به دست هم بدهند تا مشکلات رو حل کنند . مشکلات ملوان دربرابر این همه نیروی کارآمد چیزی نیست .
یکی از ایراداتی که به شما میگیرند بدهی بالای 10 میلیاردی ملوان در دوره ی مدیریت شماست جواب شما به این منتقدان چیست؟
 از نظر من بدهی ملوان 10 میلیارد نیست و بنده اسنادی دارم که بتواند ثابت کند که چنین چیزی نیست و اگر هم این مبلغ درست باشد برای یک شهر بندری که یکی از بنادر شمالی کشور است و در این شهر چندین اداره کل وجود دارد رقم چندان بزرگی نیست . شما به یاد داشته باشید که ما یک فصل بدون مالک بودیم یعنی بدون یک ریال دریافتی...باز هم تکرار میکنم بدهی ملوان 10 میلیارد نیست.
بعد شما آقای محجوب آمد با کلی سر و صدا اما خیلی زود پس کشید. به نظر شما علت این ورود و خروج چه میتواند باشد؟
حضور و ورود به تیم ملوان بدونه برنامه ریزی بوده و ایشان هیچ برنامه ای نداشته اند . چون جناب محجوب با شنیدن بدهی پا پس کشیده اند و از ملوان جدا شده اند .
به نظر شما سیاست ورود این سرمایه گذاران ، بیشتر جیب برخی از افراد است یا واقعا برای ملوان سرمایه پیدا می کنند؟
بنده اشاره ای به این موضوع نمیکنم و نمیتوانم یک سری حرف ها را مطرح کنم . من آدمی نیستم که مثل بعضی از افراد دنبال غیبت کردن باشم و با آبروی افراد بازی کنم .
اما دراگان اسکوچیچ... ایشان با را شما با 120 هزار دلار جذب تیم کردید و یک فصل خیلی خوب برای انزلی رقم زدید اما بعد شما مدیران نتوانستند با ایشان تمدید کنند به نظر شما علت جه میتواند باشد؟
آقای دراگان وقتی برای سرمربیگری ملوان انتخاب شدند صحبت 680 هزار دلار کردند و وقتی بنده شرایط ملوان را برایش توضیح دادم و سر مبلغ درخواستی چانه زنی صورت گرفت و با احترام به نظرات ایشان ، در اخر دراگان با مبلغ ناچیزی وارد ملوان شد . این هنر مدیریتی یک فرد است که بتواند روی مبلغ درخواستی یک شخص با احترام و بدون آنکه دلخوری بوجود آید چانه زنی صورت گیرد . به نظر من آقای اسکوچیچ را میتوانست با 200 هزار دلار در انزلی نگه داشت با توجه به آنکه ایشان بسیار با مردم انزلی خو گرفته بودند .
بعد از اسکوچیچ تصمیم بر آن شد که نصرت ایراندوست سکان هدایت ملوان را در دست بگیر نظر شما در این رابطه چیست؟
 ظاهرا هنوز قرارداد امضا نکرده اند و هنوز تکلیفغ مالک باشگاه مشخص نشده است بنده هیچ اظهار نظری نمیکنم چون ممکن است ایشان سرمربی فصل بعد ملوان نباشد ولی من اگر دوباره بخواهم برگردم ملوان با احترامی که به ایشان دارم باز هم آقای ایراندوست را رئیس آکادمی فوتبال میکردم .
حرف آخر؟
از صمیم قلب دوست دارم ملوان درفوتبال ایران بزرگی کند و مطمئن هستم روزی برمیگردم و ملوان را خواهم ساخت . شاید امسال و یا سال بعد نتوانم ولی به شما اطمینان میدهم روزی برمیگردم و من ملوان را بزرگ خواهم کرد . من صبر میکنم آقایانی که ترمز ملوان را کشیده اند دوره شان به اتمام برسد و دوباره به ملوان برگردم

     
آی اسپورت
2014-04-23 14:32:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر