فهرست
گزارش روز: گواردیولا در مقابله با جهان
گزارش روز: گواردیولا در مقابله با جهان

گزارش روز: گواردیولا در مقابله با جهان

آی اسپورت- گواردیولا، در پایان اولین فصل حضورش در بایرن قرار دارد- بک باشگاه موفق مانند بارسلونا- ولی تفاوت‌های زیادی وجود دارد. امشب گواردیولا نه تنها مقابل جو ترسناک برنابئو قرار خواهد گرفت- استادیومی که او هیچگاه به عنوان سرمربی در آن شکست نخورده- بلکه باشگاه و هیئت مدیره ی بایرن نیز، عملکرد او را زیر نظر خواهد داشت.

شاید در بارسلونا، هیچکس نبود که از سبک بازی پپ و بازیکنانش، انتقاد کند و یا این سبک را دوست نداشته باشد ولی در بایرن، اوضاع فرق می‌کند. و باواریایی ها با این موضوع، کنار نیامده‌اند. پپ هم این را قبول کرده. او این موضوع را بخشی از هماهنگ کردن خود با باشگاه می‌داند و به خوبی متوجه شده که هیچ مربی از باشگاه بزرگتر نیست.

سوال این بود که گواردیولا، چگونه می‌خواهد کاری در مقابل نظرات اشخاصی مانند فرانس بکن بائر، اسطوره ی باشگاه و متیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن که از سبک او انتقاد کرده بودند، انجام دهد.

سامر، به شدت پپ را زیر تیغ انتقاداتش گرفته ولی پپ این موضوع را قبول کرده است.: "من انتقادات را قبول دارم، حتی اگر از سوی باشگاه باشد. متیاس بازیکنان را بهتر از من می‌شناسد." این جملات پپ، پس از یکی از بازیهای اخیر بایرن در بوندس لیگا بود.

سامر، انتقادات تندی از سبک بازی پپ کرده بود. او گفته بود: "ما زیادی  ملایم، نرم و مثبت هستیم."
بکن بائر نیز 6 هفته ی پیش پس از شکست دادن آرسنال و حذف توپ‌چی ها توسط بایرن، در کمال تعجب، با انتقاد از پپ گفت: " مانند بارسلونا خواهیم شد، کسی دیگر دوست ندارد بازی‌های مارا ببیند. این بازیکنان حتی می‌خواهند روی خط دروازه هم با هم پاسکاری کنند."


پابلو پویو- مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-23 14:18:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر