فهرست
لام: خاطرات خوبی در مادرید دارم/ همیشه در برنابئو احساس راحتی کرده ام
لام: خاطرات خوبی در مادرید دارم/ همیشه در برنابئو احساس راحتی کرده ام

لام: خاطرات خوبی در مادرید دارم/ همیشه در برنابئو احساس راحتی کرده ام

آی اسپورت- رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی است. فیلیپ لام کاپیتان بایرنی ها معتقد است تیمی در این بازی پیروز خواهد شد که با " بیشترین قلب" در زمین حاضر شده باشد.
بایرن و رئال دو سال پیش نیز در این مرحله با هم رودررو شده بودند که پس از تساوی 3 بر 3 در دو بازی رفت و برگشت مونیخی ها توانستند در ضربات پنالتی پیروز شده و راهی فینال شوند. لام در آن دیدار یکی از گلزنان بایرن در ضربه ی پنالتی بود او در مورد بازی سال 2012 می گوید:" ما دو تیم بزرگ و بین المللی هستیم برنده ی این دیدارها با قلب و شور واشتیاقی که در تیم هست انتخاب می شود."
او ادامه می دهد:" بازی در سنتیاگو برنابئو بسیار خوب است من اینجا احساس راحتی می کنم خاطرات خوشی در این زمین دارم وقتی در اینجا حاضر می شوم حس خوبی به من دست می دهد."
لام در مورد دیدار امشب نیز گفت:" ما نیاز داریم که در بالاترین سطح مان باشیم تا بتوانیم چهارمین فینال را در پنج سال گذشته تجربه کنیم یک تساوی برای ما قانع کننده نیست ما تیم قدرت مندی هستیم بوندس لیگا را فتح کردیم و میخواهیم چمپیونزلیگ را بدست آوریم ما اینجا هستیم تا پیروز شویم اما همه ی ما به خوبی می دانیم که برای آن، کار سختی پیش رو داریم."
لام در مورد احتمال بازی کردن رونالدو گفت:" ما برای هر احتمالی حاضر هستیم اگر او بازی نکند در انتهای بازی خواهیم دید که آیا یک مزیت بوده یا خیر." پس از لام هم تیمی او خاوی مارتینس نیز در مورد این دیدار اظهار نظر کرد.
هافبک اسپانیایی بایرن در مورد رویارویی امشب مقابل رئال گفت:" گرت بیل یک بازیکن کلیدی است او تفاوت اصلی رئال در این فصل است. باید ضد حملات رئال را کنترل کنیم آن ها بازیکنان سریعی دارند که می توانند به جلو اضافه شده و گلزنی کنند. این چیزی است که ما باید از آن مراقبت کنیم. این رئال مادرید حمله های زیادی ترتیب خواهد داد آن ها بازیکنانی دارند که در چندین نقطه می توانند بازی کنند پس ما مجبوریم که بیشتر دقت کنیم."
     
آی اسپورت
2014-04-23 14:20:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر