فهرست
خبر فوری: محرومیت نقل و انتقالات بارسا به حال تعلیق در آمد
خبر فوری: محرومیت نقل و انتقالات بارسا به حال تعلیق در آمد

خبر فوری: محرومیت نقل و انتقالات بارسا به حال تعلیق در آمد

آی اسپورت-لحظاتی پیش، فیفا اعلام کرد که تصمیم آنها مبنی بر محرومیت بارسا از حضور در دو پنجره ی نقل و انتقالات پیش رو، پس از اعتراض بارسلونا به این حکم، تعلیق شده است.

کاتالان‌ها به دلیل تخلف در ثبت قرارداد با بازیکنان زیر 18 سال، توسط فیفا به این حکم، محکوم شده بودند ولی در حال حاضر، این پرونده به صورت تعلیق درآمد.

فیفا در بیانیه ای اعلام کرد: "باشگاه بارسلونا  اعتراضی را برای فیفا ارسال کرد که طبق آن، آنها مدارکی را برعلیه تصمیم کمیته ی انضباطی فیفا مبنی بر محرومیت آنها به دلیل تخلف در خرید بازیکنان زیر 18 سال، اراده کرده بودند.

در این پرونده، نایب رئیس کمیته ی بررسی فیفا، لری موسندن، پس از پیچیدگی های زیادی که در این پرونده ایجاد شد، به شخصه وارد این  قضیه شد. طبق بیانیه ی قبلی، بارسلونا از تاریخ  1 جولای 2014 از حضور در نقل و انتقالات منع شده بود ولی پس از اینکه در درخواست تجدید نظر باشگاه، اعلام شده بود که کمیته ی بررسی فیفا، اجازه ی اخذ چنین تصمیماتی را ندارد، قرار بر این شد که یک دادگاه ورشی، پیش از  تاریخ شروع نقل و انتقالات، پرونده را بررسی کند.

در نتیجه، رئیس کمیته ی بررسی فیفا، تصمیم گرفت که تجدید نظر بارسلونا را قبول کرده و اثر بخشی حکم قبلی را لغو کند.

با توجه به موارد فوق، رئیس کمیته بررسی فیفا اطمینان داد که رسیدگی به درخواست تجدیدنظر، به درستی و صحت پیش خواهد رفت و در عین حال، تمام حقوق اخذ شده ی باشگاه، به آنها بازخواهد گشت."

     
آی اسپورت
2014-04-23 18:44:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر