فهرست
نظرخواهی: کرانچار بماند یا برود؟
نظرخواهی: کرانچار بماند یا برود؟

نظرخواهی: کرانچار بماند یا برود؟

آی‌اسپورت‌ ـ حذف سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی رخ داد که این باشگاه اصفهانی این بار به امید صعود از گروه مقدماتی خود در آسیا پا به میدان رقابت گذاشته بود. با این حال شکست یک بر صفر مقابل تیم نه چندان قدرتمند الهلال پایان کار سپاهان در آسیا را به همراه داشت و شاگردان کرانچار پس از سال ها جایی در بین نمایندگان ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ندارند.
کرانچار که این فصل را با بزرگترین خریدهای لیگ برتر آغاز کرد، نیم فصل فاجعه باری را پشت سر گذاشت و حتی گفته می‌ شد که شغلش را در سپاهان از دست خواهد داد. اما با جدایی آرش افشین و مجتبی جباری او از آکادمی سپاهان 3 بازیکن امید به تیم اضافه کرد و با این کار جان خود را نجات داد. پدیده های سپاهان؛ امیرحسین کریمی، علی کریمی و مهدی شریفی درخشش فوق العاده در ترکیب زردها داشتند و باعث تحسین کرانچار شدند. با این حال آقای سرمربی با وجود کسب نتایج نسبتا خوب در روزهای پایانی از کسب سهمیه آسیایی ناکام ماند و با توجه به حذف در جام حذفی فشار بی حد و حصرش برای نتیجه گیری در لیگ قهرمانان آسیا به سرانجام نرسید.
سپاهانی ها البته شکست در عربستان را متوجه داوری کرده اند اما این ایراد هم به کرانچار وارد است که تیم جذابی را نتوانست از ضعف الهلال استفاده کند.

سپاهانی ها در انتهای مسابقه با حملات احساسی و  بازی مستقیم بخت هایی روی دروازه الهلال ایجاد کردند که فایده ای نداشت. این در حالی بود که شاید  ورود زودهنگام تر یعقوب کریمی ملی پوش به زمین و سانترهای خوبش می‌ توانست نتیجه را تغییر بدهد. حالا سوال مهم این است آیا کرانچار بعد از 3 فصل همکاری با این تیم و کسب 2 جام باید همکاری با این مربی را ادامه دهد یا زلاتکو را باید با یک نیروی جوان تر و با انگیزه تر عوض کند؟

کرانچار یک مربی مورد احترام و باشخصیت است اما سپاهان هم کم باشگاهی نیست. باشگاهی که یک فصل ناکامی در همه جبهه ها را سخت برمی تابد.

     
آی اسپورت
2014-04-23 15:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر