فهرست
گزارش روز:تونی اولیویرا در لیسبون
گزارش روز:تونی اولیویرا در لیسبون

گزارش روز:تونی اولیویرا در لیسبون

آی‌اسپورت‌ ـ تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی تبریز، ساعتی پیش در فرودگاه لیسبون از هواپیما پیاده شده است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ سرمربی تراکتورچی ها که در نهایت روز گذشته برای عقد قرارداد جدید با مدیران تراکتور توافق ضمنی کرده است، تا 72 ساعت بعد پیشنهادات خود را برای عقد قرارداد به باشگاه تراکتور اعلام می‌ کند. تونی که در بازگشت به ایران با وجود استقبال شدید هواداران کارنامه چندان موفقی بجای نگذاشت دیروز در شرایطی آخرین بازی خود را هم با باخت تمام کرد که از تیم بی انگیزه اش انتظار چندانی  نمی‌ رفت. جالب اینکه با وجود سن و سال بالای اولیویرا مدیران تراکتور از او خواسته اند قراردادی 3 ساله با قرمزها فکر کند.
تونی که سابقه کار در نقاط مختلف دنیا را دارد در صورت حضور در تبریز باید خود را آماده مبارزه در رقابت هایی کند که پیش روی او و تیمش است. باید به خاطر داشته باشیم که امسال برخلاف سال پیش مسئولیت نتایج تیم نیز کاملا برعهده اوست و شاید محبوبیت بین تی تی ها برای گذر از گردنه های سخت پیش رو کافی نباشد. البته تونی یک گرگ باران دیده و یک مربی کاملا باتجربه است، مربی ای که قاعدتا بی گدار به آب  نخواهد زد. در تبریز همه منتظر پاسخ مثبت و بازگشتش به تمرینات اند که فصل سختی در پیش روست.

ˈآنتونیو خوزه کونسئسائو اولیویراˈ ملقب به «تونی » مربی 68 ساله و با سابقه پرتغالی در دو مقطع ابتدا از ژوئن 2012 تا می 2013 و سپس از فوریه 2014 تا آوریل 2014 سرمربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی را بر عهده داشت که حاصل آن نایب قهرمانی لیگ برتر دوازدهم و قهرمانی جام حذفی فصل 92-93 است که در هر دو مورد تراکتورسازی را صاحب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-23 15:33:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر