فهرست

شفاف سازی در مورد وعده های غذایی امیرعابدبنی !

آی اسپورت - آى اسپورت - مدیرکل سازمان ورزش و جوانان کشور در نشست مطبوعاتی خود نوک تیز انتقاداتش را متوجه مدیرعامل داماش دانست و علت سقوط این تیم را عدم توانایی عابدینی در مدیریت بحران مالی ابراز داشت. راهنما در ادامه از کمک 460 میلیون تومانی به داماش خبر داد. حالا ظاهرا جنگ در رشت علنى تر از آنچه پیش از این و به صورت سرد در جریان بود، کاملا رخ به رخ و مستقیم شده است.

در این ارتباط رسول زارعی مسئول امور مالی باشگاه داماش به آی اسپورت گفت:خوب است اگر مسئولی اطلاعاتی به مردم می دهد آن را شفاف و گویا اعلام کند. این مبلغ 460 میلیونی که ایشان عنوان کردند تمام پرداختی بود که در طول مدت دو سال به داماش کمک شد و آن هم نه فقط از سوی تربیت بدنی که از جانب چند اداره و سازمان مختلف.
وی در ادامه افزود: دویست میلیون تومان از این رقم در سال گذشته و توسط استاندار وقت آقای هاشم نیا به داماش طی دو فقره پرداختی، یکی پیش از بازی با سپاهان و یکی پیش از مسابقه با استقلال به داماش داده شد. ده ملیون از این پول امسال توسط هیئت فوتبال به بازیکنان پاداش داده شد و همانطور هم که همه می دانند دو کمک یکصد میلیونی هم توسط استانداری گیلانی و شهرداری رشت در نوروز امسال به داماش داده شد و پنجاه میلیون هم که از سوی استانداری و تسط اداره کل ورزش و جوانان به این باشگاه پرداخت شد.
مسئول مالی داماش گیلان با اشاره به اینکه این پولها ریالی در سیستم باشگاه تزریق نشد گفت: همانطور که همه می دانید هزینه های جاری باشگاه که مربوط به اداره تیم های مختلف از نوجوانان تا بزرگسالان است و شامل سفرهای متعدد هفتگی، اقامت تغذیه و دهها خرج دیگر است کم از مبلغ قرارداد بازیکنان ندارد، اما ما تمامی این پول های داده شده در طی دو سال گذشته را مستقیما به حساب بازیکنان واریز کردیم و سندهای پرداختش همگی موجود است.
زارعی در ارتباط با صحبت هاى روز گذشته مدیرکل سازمان ورزش و جوانان در خصوص فرستاده شدن غذای روزانه برای عابدینی گیلان گفت: پس از احداث رستوران باشگاه داماش طبق دستور مدیرعامل، کلیه بازیکنان، عوامل اجرایی و پرسنل باشگاه داماش می توانستند برای مصارف شخصی با پرداخت هزینه مربوطه از این رستوران غذا سفارش دهند.
وی در ادامه اظهار کرد: در این مدت آقای عابدینی نیز از همین رستوران غذا خریداری می کرده اند. این روال طی چند سال اخیر همیشه اجرا می شد و با توجه به این درآمدزایی، رستوران باشگاه در دوران بی پولی نیز توانست به کار خود ادامه دهد.
مدیرمالی داماش افزود: آقای رهنما در مورد چیزی که اطلاع ندارند بهتر است ابتدا کسب اطلاع کنند و سعی در تشویش اذهان عمومی برای پیشبرد اهداف شخصی خود نداشته باشند.

۱    
آی اسپورت
2014-04-23 16:18:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر