فهرست
سوال روز: کی‌روش  به کمک رایان گیگز می‌ شتابد؟
سوال روز: کی‌روش به کمک رایان گیگز می‌ شتابد؟

سوال روز: کی‌روش به کمک رایان گیگز می‌ شتابد؟

آی‌اسپورت‌ ـ کارلوس کی‌روش  سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در حالی مشغول سروکله زدن با ملی پوشان حاضر در اردوی آفریقای جنوبی شایعاتی مختلف و متناقض درباره وی به گوش می‌ رسد. کی‌روش  امروز در یک روزنامه چاپ این کشور به عنوان گزینه اول سرمربیگری تیم‌ملی‌ این کشور معرفی شده و با توجه به اردوی ایران در این کشور این مسئله را نشانه ای بر بازگشت کی‌روش  دانسته است. اما کارلوس کی‌روش  در این روزها نه به شغل کشور آفریقای جنوبی که به علت دیگری تبدیل به یک نام مهم در مطبوعات ورزشی جهان شده است.
کی‌روش  یکی از نامزدهای طبیعی پست سرمربیگری در باشگاه منچستریونایتد است و سابقه خوب او در این باشگاه احتمال بازگشت وی به اولدترافورد وجود دارد. کی‌روش  در بین هواداران منچستریونایتد چهره کاملا محبوبی نیست و نسبت به سایر پست مربیگری رای کمتری دارد.
روزنامه دی لی اکسپرس امروز در چاپ مقاله ای ضمن تاکید براینکه لوییز فان خال مهمترین گزینه سرمربیگری در منچستریونایتد است، این سوال را مطرح کرد که شاید در صورت در دسترس نبودن فان خال گزینه کارلوس کی‌روش  به عنوان دستیار رایان گیگز که سرمربی موقت منچستریونایتد است می‌ تواند یک انتخاب ویژه باشد. در این مقاله تاکید شده شما چه فکر می‌ کنید آیا ممکن است کی‌روش  در آینده باشگاه منچستریونایتد نقش داشته باشد؟

     
آی اسپورت
2014-04-23 17:33:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر