فهرست
ستاد جام جهانی کشور نیجریه تشکیل می شود
ستاد جام جهانی کشور نیجریه تشکیل می شود

ستاد جام جهانی کشور نیجریه تشکیل می شود

آی‌اسپورت‌ ـ همانقدر که فدراسیون فوتبال ایران در تامین هزینه های کامل تیم‌ملی‌ ایران ناکام مانده است، فدراسیون نیجریه از دولت این کشور توقع دارد در جام‌جهانی حمایت کاملی از دولت نیجریه بکند.

امروز رئیس فدراسیون نیجریه در یک کنفرانس مطبوعاتی از رئیس جمهور درخواست کرد غفلت را کنار بگذارد و همه کشور را به تیم‌ملی‌ بسیج کند.

درخواست مایگاری از دولت تشکیل یک ستاد ویژه برای فراهم سازی شرایط مناسب برای حضور تیم‌ملی‌ فوتبال این کشور در برزیل است. مایگاری می‌ گوید: فوتبال، بازی اعداد است و نیاز به این داریم که همه وارد این بازی شوند.
مایگاری با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال نیجریه برای آماده سازی تیم ملی این کشور تنها مانده است، گفت: نیروی قدرتمندی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال نیجریه برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل باید به ما کمک کند.
وی افزود: همانگونه که چهار سال قبل، همین نگرانی برای تیم ملی فوتبال نیجریه بوجود آمد و این تیم برای حضور در جام جهانی آفریقای جنوبی با چنین شرایطی مواجه شد.اما در آن زمان، دولت،تیم کاری را به ریاست «روتیمی آمایچی» برای حمایت از تیم فوتبال نیجریه تشکیل داد.تیم کاری تشکیل شده بر همه امور تیم فوتبال نیجریه برای حضور در جام جهانی آفریقای جنوی نظارت داشت و شرایط به خوبی پیش رفت.

مایگاری در باره بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نیجریه برای جام جهانی 2014 برزیل نیز گفت: «استفان کشی» بیش از هر کس آرزو دارد تیم ملی فوتبال نیجریه در جام جهانی به موفقیت برسد.

     
آی اسپورت
2014-04-23 18:29:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر