فهرست
تونی کروس: با انگیزه ی دفاع از عنوان قهرمانی راهی مادرید می شویم
تونی کروس: با انگیزه ی دفاع از عنوان قهرمانی راهی مادرید می شویم

تونی کروس: با انگیزه ی دفاع از عنوان قهرمانی راهی مادرید می شویم

آی اسپورت- تونی کروس در گفتگوی اختصاصی با سایت بیلد نقطه نظرات خود پیش از دیدار حساس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان را بیان کند
آقای کروس به دیداری حساس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نزدیک می شویم آیا شور و اشتیاق ناشی از این بازی خواب را از چشمان شما ربوده؟
من مدت هاست خواب راحتی ندارم پسر هشت ماهه ام لئون شب ها با سر و صدا و گریه های ناگهانی اش خواب راحت را از من گرفته و گاهی پیش از بازی ها در هتل می توانم راحت بخوابم اما برای این بازی من واقعا عصبی نیستم و از این بابت بسیار خوشحالم.
گواردیولا مدت ها در لا لیگا مربی کرده است و متخصص شکست دادن رئال مادرید است اما آیا مادریدی ها می توانند او را سورپرایز کنند؟
اصلا جای تعجب نیست مربی ما احتمالا رئال را کاملا می شناسد و به نحوه ی بازی آن ها آگاهی دارد او ما را با نقاط ضعف و قدرت آن ها آشنا کرده است اما رئال می تواند با کیفیت خود همیشه خطرناک باشد آن ها بازیکنان بزرگی دارند که می تواند یک ثانیه غفلت کار را برایمان تمام کند.
رئال در لیگ قهرمانان اروپا شالکه و بوروسیا دورتموند را شکست داده آیا بایرن به عنوان افتخار آلمان می تواند انتقام این دو تیم را بگیرد؟
این هدف در درجه ی دوم اهمیت برای ما قرار دارد ما می خواهیم با برتری مقابل آن ها از عنوان خود دفاع کنیم.
بایرن چگونه باید بهتر از دورتموند مقابل رئال قرار بگیرد؟
رسیدن به یک نتیجه ی بهتر در دیدار رفت با زدن یک یا دو گل در مادرید می تواند کار ما در آلیانس را راحت تر کند
بایرن دیدار مقابل آگسبورگ و دورتموند را از دست داد و بازی ضعیفی را مقابل برانشوایگ به نمایش گذاشت و به نظر می رسد ریتم بازی شما آشفته شده است آیا این در ذهن بازیکنان نیز تاثیرگذار بوده؟
البته ما در بازی های گذشته مان بهترین نمایش را ارائه ندادیم اما بازی مقابل رئال متفاوت است و من معتقدم که همه ی بازیکنان بهترین بازی خود را ارائه می کنند مبارزه و تلاش ما هر کاری برای رسیدن به فینال می کنیم این را مطمئن هستم.
به تازگی یوپ هاینکس توصیه کرد تا در بایرن بمانی مشورت او تا چه حد برای شما مهم است؟
بسیار مهم او یکی از بهترین مربی هایی بود که من تاکنون داشتم ارتباط من با او بسیار نزدیک است و بنابراین قطعا مشورت او برایم بسیار مهم خواهد بود.
آیا شما نظر هاینکس را برای ماندن در بایرن قبول می کنید؟
در پایان این در مورد من و آینده ی من است. افرادی کمی وجود دارند که مشورت آن ها برایم مهم باشد که بدون شک هاینکس یکی از آن ها است اگر او از آنچه که در فکرم می گذرد آگاه شود هیجان زده خواهد شد.
     
آی اسپورت
2014-04-23 17:03:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر