فهرست
مویس: منچستریونایتد نیاز به بازسازی اساسی دارد/ مدیون سرالکس هستم
مویس: منچستریونایتد نیاز به بازسازی اساسی دارد/ مدیون سرالکس هستم

مویس: منچستریونایتد نیاز به بازسازی اساسی دارد/ مدیون سرالکس هستم

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد، که روز گذشته از کارش اخراج شد، ادعا کرد که این تیم نیاز به بازسازی اساسی دارد.

نتایج ضعیف منچستریونایتد در این فصل موجب شد تا سرانجام مدیران باشگاه تصمیم به اخراج مویس بگیرند اما مربی اسکاتلندی معتقد است که نداشتن بازیکنان خوب کافی، دلیل اصلی ناکامی شیاطین سرخ در این فصل بود.

او به خبرنگاران گفت:" فشار کاری روی مربی منچستریونایتد بسیار زیاد است اما من هرگز از کار سخت فرار نکرده ام.

ما کاملا متعهد بودیم که تیم را تا جای ممکن یک بازسازی اساسی کنیم. ما باید این کار را انجام می دادیم تا به نتایج مطلوب در لیگ برتر و چمپیونزلیگ می رسیدیم."

هرچند در تصمیم گیری نهایی برای اخراج مویس، سرالکس فرگوسن هم نقش داشت اما او اعلام کرد که همچنان خود را مدیون سرالکس می داند:" من به اینکه تیم را تا مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ رساندم، احساس غرور می کنم. من از سرالکس متشکرم که به توانایی های من باور داشت و فرصت مربیگری در منچستریونایتد را به من داد.

مربیگری در یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا چیزی است که من همیشه عمیقا به آن افتخار می کنم.  

در این دوران گذار، نتایج و نمایش تیم آن چیزی نبود که باشگاه و هواداران انتظار داشتند. من این را در می کنم. من همیشه معتقدم که یک مربی در طول دوران کاری اش چیزهای جدیدی یاد می گیرد و می دانم که من هم تجارب فوق العاده ای از دوران حضورش در منچستریونایتد به دست آورده ام."

     
آی اسپورت
2014-04-23 17:54:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر