فهرست
معرفی کتاب جدید ویکتور والدس : MÉTODOV
معرفی کتاب جدید ویکتور والدس : MÉTODOV

معرفی کتاب جدید ویکتور والدس : MÉTODOV

آی اسپورت - ویکتور والدس این روزها را به علت مصدومیت طولانی مدت خود خانه نشین است و تیم محبوبش نیز بدون او روزگار چندان جالبی را سپری نمی کند.

با این حال شکی نیست که والدس یکی از باسابقه ترین دروازه بانان تاریخ فوتبال است که به همراه بارسلونا جام های متعددی را کسب کرده است. همچنین وی علاوه بر افتخارات تیمی بصورت شخصی نیز دارای افتخارات زیادیست .

از آن جمله می توان به کسب 5 عنوان زامورا (در اسپانیا دروازه بانی که در طول فصل کمترین میزان گل را دریافت کرده باشد این عنوان را صاحب می شود) که 4 با آن بصورت متوالی بوده است. و همچنین  کسب 6 لالیگا ، 3 چمپیونزلیگ ، یک قهرمانی جهان و یک قهرمانی اروپا از دیگر افتخارات این دروازه بان دوست داشتنی است.

ویکتور این روزها کتابی در مورد خودش منتظر کرده که Metodov نام دارد و در این کتاب با ذکر افتخاراتی که کسب کرده است ، فاش ساخته که به هیچ وجه دوست نداشته که درون دروازه بایستد و به اصرارمربیان و خانواده اش و با توجه به جثه تنومندش تبدیل به یک دروازه بان در تیم های پایه ای بارسلونا شد.http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/345809345e1.jpeg


همچنین وی در کتاب خود به این نکته اشاره کرده است که هنگامیکه در تیم دوم بارسا مشغول به بازی بود ؛ چندین نوبت قصد ترک بارسا را داشته ، اما سرانجام با استفاده از فرصتی که به وی در تیم اول داده شد موفق گردید تا به دروازه بان اصلی بارسا تبدیل شود و همراه با نوابغی چون ژاوی و اینیستا بهترین دوران تاریخ بارسلونا را رقم زدند.

در این کتاب که خود ویکتور آن را نوشته است ؛ همچنین به شما توضیح داده می شود که چگونه می توان در 8 قدم ، با تمرکز مناسب ، حجم مشکلات پیرامونی را کم کرده و بتوانید به اهداف خود در زندگی برسید. وی توضیح داده که با رعایت این 8 اصل توانسته است که در سطح اول فوتبال جهان به عنوان یکی از بهترین دورازه بانان مطرح شود.

     
آی اسپورت
2014-04-23 19:17:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر