فهرست
قلعه‌نویی در انتظار پایان بحران مدیریتی استقلال / امیر تا کی صبر می کند؟
قلعه‌نویی در انتظار پایان بحران مدیریتی استقلال / امیر تا کی صبر می کند؟

قلعه‌نویی در انتظار پایان بحران مدیریتی استقلال / امیر تا کی صبر می کند؟

آی‌اسپورت‌ ـ امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی روی این نکته تاکید کرد که قصد دارد در فصل آینده هدایت استقلال را در دست داشته باشد.
این اولین باری است که قلعه‌نویی به دور از ناز کردن های همیشگی پا پیش گذاشته و از تمایل خود برای هدایت استقلال پرده برداشته است. اگر شما هم جزو کسانی باشید که قلعه‌نویی را پیگیری کرده اید می‌ دانید که او عادتا در پایان هر فصلی تصمیم گیرنده اصلی آینده خود است، چیزی که حالا دارد برخلاف آن عمل می‌ کند. قلعه‌نویی اما در حالی خود را به عنوان گزینه مربیگری استقلال مطرح ساخته است که باشگاه در آشفته ترین شرایط مدیریتی و مالی است و وزارت ورزش تازه از شنبه آینده قصد دارد وارد موضوع استقلال شود و صد البته جمع و جور کردن این باشگاه کار چندان ساده ای نیست.
امروز قلعه‌نویی در جمع دوستانش گفته است با ادامه شرایط فعلی ممکن است تصمیم جدیدی بگیرد و اگر عدم تمایل مدیران را به سرمربیگری خودش حفظ کند بی منت استقلال را رها کرد و به تیم‌ تازه ای خواهد رفت. فراموش نکنیم با وجود یک فصل بعد به نظر می‌ یاد امیر قلعه‌نویی هنوز در فوتبال ایران یکی از مهمترین هاست و اگرچه شهرت این مربی در این فصل لطمه زیادی دیده است اما همیشه باید برای بازگشت او جا باز کرد. قلعه‌نویی به صورت رسمی و غیررسمی از پدیده شاندیز و ذوب‌آهن پیشنهاد کاری دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-23 18:08:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر