فهرست
حضور گرت بیل و کریس رونالدو در بازی امشب ؛ همچنان در هاله ای از ابهام
حضور گرت بیل و کریس رونالدو در بازی امشب ؛ همچنان در هاله ای از ابهام

حضور گرت بیل و کریس رونالدو در بازی امشب ؛ همچنان در هاله ای از ابهام

آی اسپورت - وضعیت حضور گرت بیل و کریس رونالدو در بازی امشب رئال مادرید در مقابل بایرن تا یک ساعت مانده به شروع بازی مشخص نخواهد شد.

گرت بیل که از یک آنفولانزای بدموقع رنج می برد ، روز دوشنبه همراه تیم تمرین نکرد و روز سه شنبه نیز با وجود حضور در والدبباس ، بصورت انفرادی مشغول آماده سازی خود شد. اما سرانجام وی امروز موفق به حضور در تمرینات گروهی شد .

با این وجود ، متخصص تغذیه باشگاه رئال که در این دو روز مراقب اوضاع جشمانی گرت بیل بود اظهار داشته :

« وضعیت جسمانی گرت چندان مساعد نیست و او بخاطر بیماری ، از لحاظ بدنی افت کرده است »

اما خبر می رسد که علی رغم اینکه گرت بیل از آمادگی 100 درصد به دور است ؛ اما در لیست بازیکنان کارلو آنچلوتی برای این بازی قرار دارد و همگان امیدوارند که در ساعات باقیمانده وی بتواند خودش را به مرز آمادگی مطلوب برای این بازی برساند.

در طرف دیگر کریستیانو رونالدو قرار دارد که هفته هاست بدلیل مصدومیت عضلانی از میادین به دور است . کریس در طی هفته اخیر بدون هیچ مشکلی همراه سایر بازیکنان در تمرینات حضور داشته و امروز نیز در تمرینات گروهی آمادگی بالای خود را نشان داد.

با این حال کارلو آنچلوتی عنوان داشته که وی همچنان در انجام کارهای سرعتی با مشکل مواجه است و این بدلیل نوع مصدومیتی است که وی با آن مواجه بوده و این خطر احساس می شود که با حضور در بازی امشب ، بازی برگشت را از دست بدهد.

با این تفاسیر باید منتظر ساعات آتی باشیم و ببینیم که آیا این دو نابغه در لیست 11 نفر اصلی برای این بازی خواهند بود یا خیر ؟


     
آی اسپورت
2014-04-23 19:29:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر