فهرست
درباره‌ی سحر؛ این ۵ نکته مبهم
درباره‌ی سحر؛ این ۵ نکته مبهم

درباره‌ی سحر؛ این ۵ نکته مبهم

 

یک: محل خاکسپاری سحر/ دیروز ظهر از پدر محترم سحر خواهش کردم که آدرس دقیق محل خاکسپاری سحر رو به من بده که برم یه گزارشی بگیرم یا حداقل یک بازیکن مورد علاقه‌ی سحر رو ببرم سر خاکش که تشکر کردن و گفتن احتیاجی نیست.

دو : جُرم سحر/ باز بعضی‌ها جوری می‌نویسن جرم سحر بدحجابی و درگیری با مامور انتظامی بوده که انگار اینها مربوط به یک پرونده‌ی دیگه ست. نه عزیزانم! هردوی اینها مربوط به ورودش به استادیوم بوده، با لباس پسرونه می‌خواسته وارد بشه (بدحجابی) و وقتی دستگیر میشه با مامور انتظامی استادیوم مشاجره و درگیری لفظی پیدا می‌کنه.

سه: ماجرای شش ماه محکومیت/ بله واقعیت اینه هیچ حکمی به صورت رسمی به سحر ابلاغ نشده بوده در چند پست قبل هم اینو عرض کرده بودم، اما طبق گفته و ادعای خواهرش گویا سحر احساس می‌کرد که احتمالن به شیش ماه حبس محکوم بشه یا به صورت شفاهی یک نفر اینو بهش گفته بود که همین باعث میشه روزی که سحر به دادگاه میره به لحاظ روحی به هم بریزه.

چهار: بیماری سحر/ من در این مورد هیچ مصاحبه‌ای با خانواده‌ی سحر نداشتم. خواهرشون که جواب ندادن، پدرشون هم تمایل به مصاحبه با بنده نداشتن. اما خواهرشون طی مصاحبه با روزنامه شهروند و پدرشون طی مصاحبه‌ای با روزنامه‌ی کیهان روی موضوع بیماری سحر تاکید داشتن.

پنج: عکس سحر/ از ابتدا هیچ عکسی از سحر در فضای مجازی منتشر نشد به همین دلیل خیلی از صفحه‌ها و سایت‌های مجازی به دلخواه خودشون عکس‌هایی رو از گوگل برداشتن و جای عکس سحر منتشر کردن که فردای بعد از خودسوزی، دوست سحر در مصاحبه با راوی آنلاین و تی‌وی پلاس اعلام کرد که هیچ کدوم از این‌ها عکس سحر نیست.

نکته آخر /همیشه سعی کردم فارغ از تمام جنجال‌ها و هیاهوهای فضای مجازی فقط خبر درست و واقعی رو بدون کم و کاست به مخاطبانم ارائه کنم همین . عزیزید، دل شما و روح سحر شاد باشه.

طرح: هادی حیدری

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2019-09-11 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پردانه سلحشوری
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۱۹
زن به دو دسته تقسیم میکنند.یکی که با خودشون باشه میشه مهدوم دم و خائن و خونش مباح .یادتون نمیاد جماعت فراموش کار و احساسی و سو استفاده شو عده ای باهتون چه کار کردند .شدین عروسک خیمه بازی عده ای.به زن مرده اتهامات مهدوم دم زدن به زن مرده اتهام خیانت و تجاوزکاری زدن .مرحوم میترا استاد فوت شده را با همه اتهام زنا و ناروا متهم کردند.شاید این اوضاع برا فساد شبنم نعمت زاده هست
۲
Ehsan
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۵۱
دمت گرم آقای صمد پور.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر