فهرست
استارت پرسپولیسِ یحیی با زوج شجاع - سیدجلال؟
استارت پرسپولیسِ یحیی با زوج شجاع - سیدجلال؟

استارت پرسپولیسِ یحیی با زوج شجاع - سیدجلال؟

آی اسپورت - یحیی گل محمدی دهمین روز سرمربیگری در پرسپولیس را پشت سر می‌گذارد. او که در آخرین هفته دی ماه، سکان هدایت سرخ ها را برعهده گرفت، حالا کم کم قرمزها را به تیم مدنظر خود نزدیک می‌کند و امیدوار است در بازی های رسمی نیز شروع خوبی داشته باشد. تیم های یحیی باوجود نمایش های چشم نواز در حمله، همواره از نظم و استحکام قابل توجهی در دفاع بهره برده‌اند و حالا پرسپولیسی‌ها انتظار دارند که باتوجه به حضور مدافعان شاخص، این شرایط بهتر هم شود.

سیدجلال حسینی که در لیگ دوازدهم شاگرد گل محمدی بود، یکی از مدافعان اصلی پرسپولیس به حساب می‌آید. او در سال های اخیر به همراه شجاع خلیل زاده، زوج خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل داد و عملکرد خوبی را نیز از خود به جای گذاشت اما در فصل جاری، کنعانی زادگان در چند بازی جای او را گرفت. با این حال، به نظر می رسد حضور سرمربی جدید سبب شده تا زوج همیشگی سرخ ها در دفاع تشکیل شود.

فارغ از این که شجاع و سیدجلال در بازی دوستانه با نفت مسجدسلیمان نیز در کنار یکدیگر به میدان رفتند، تصاویر منتشر شده از تمرینات پرسپولیس نیز نشان می دهد که این زوج در تیم اصلی به میدان می‌روند و احتمالا در بازی با تراکتور فیکس خواهند بود. دیدار با تراکتور نخستین بازی قرمزها در نیم فصل دوم است. هواداران پرسپولیس و البته کادرفنی این تیم امیدوارند که شجاع و سیدجلال در این بازی بدرخشند تا در 4 بازی دیگر بهمن ماه نیز خیالشان از خط دفاعی راحت باشد.

صنعت نفت، استقلال، الدحیل و الشارجه حریفان بعدی تیم گل محمدی هستند. اما گام اولین شاید مهم ترین قسمت ماجرا باشد؛ جایی که یک شروع خوب با یک کلین شیت می تواند اوضاع را به نفع یحیی و شاگردانش کند.

 

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2020-01-24 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر