فهرست
خرید معمولی پرسپولیس، خرید ویژه استقلال
خرید معمولی پرسپولیس، خرید ویژه استقلال

خرید معمولی پرسپولیس، خرید ویژه استقلال

آی اسپورت - آرمان رمضانی یکی از عادی ترین خریدهایی بود که پرسپولیسی ها در فصل نقل و انتقالات پیش از آغاز لیگ انجام دادند. مهاجم سخت کوش سایپا از آن دست بازیکنانی بود که بدون هیچ پیش زمینه ذهنی از سوی هواداران به پرسپولیس آمد و باید در بازی هایی که به او اعتماد می شد میخ خود را آن چنان می کوفت که تا سال ها بتواند برای سرخ ها به میدان برود و البته حمایت هواداران را نیز در کنار خود ببیند، اتفاقی که هرگز نیفتاد و بدون قضاوت درباره کیفیت این بازیکن و اعتماد یا عدم اعتماد کادرفنی به او، عمر حضور رمضانی در پرسپولیس در بهترین حالت به نیم فصل رسید و این بازیکن در سایه از جمع پرسپولیسی ها جدا شد.

چند روز پس از خروج کم سر و صدای آرمان از پرسپولیس در حالی که تصور می شد در یکی از همین روزها احتمالا باید او را در حال عقد قرارداد با نساجی قائمشهر، گل گهر سیرجان و ... ببینیم، باز هم اتفاقات در فوتبال ایران به گونه ای دیگر پیش رفت و در اقدامی ناگهانی رمضانی را در جلسه ای در حال عقد قرارداد با مدیرعامل استقلال دیده شد!

اتفاقی که اگر هیچ خروجی برای طرفین نداشته باشد حداقل می توان گفت در کنار انتقال گادوین منشا، یکی از سریع ترین انتقال ها بین سرخابی ها بود. بازیکنی که نیم فصل اول در پرسپولیس به میدان رفت و بدون هیچ وقفه ای در نیم فصل دوم لباس استقلالی ها را به تن کرد، قطعا دوران جدیدی در انتقال بازیکن حتی بین سرخابی های پایتخت را رقم زد.

هر آنچه که هست بدون هیچ قضاوت و تصمیم گیری درباره وضعیت فنی آرمان رمضانی، می توان او را ویژه ترین بازیکن رد و بدل شده بین دو باشگاه بزرگ تهرانی دانست. بازیکنی که شیب به شدت تند انتقال او بین سرخابی ها باعث می شود هرگز نتوانیم به او لقب یاغی بدهیم.

 طرفداری

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2021-03-13 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سیاوشان
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۲:۳۱
دقیقا پیروزی چهارسال پی در پی که قهرمان لیگ میشه چون خریدهای معمولیش برای استقلال و خرید ویژه محسوب میشن چون مدیرانی اینجا توسط وزیر خبیث منصوب شدن که اوج هنرشون خرید دله های تیم رقیبه!
۳
تاژ حومه
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۴۲
نفهم این مهاجم مورد علاقه فرهادملکه هست،بفهم..هرچندطرفدارکیسه و فهم!!!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر