فهرست
ماجرای واسعی؛ پول بیشتر یا کوتاهی استقلال؟
ماجرای واسعی؛ پول بیشتر یا کوتاهی استقلال؟

ماجرای واسعی؛ پول بیشتر یا کوتاهی استقلال؟

آی اسپورت - از وقتی که فصل نقل و انتقالات شروع شد بیش از هرکس هواداران نام واسعی بازیکن پیکان را برای آمدن به استقلال شنیدند. واسعی هم که مدعی بود از همان بچگی به شدت علاقه‌مند به تیم استقلال بوده، بارها اعلام آمادگی کرد که دوست دارد به استقلال بیاید اما باشگاه پیکان از همان روزهای ابتدایی واکنش شدیدی نسبت به این انتقال نشان داد به نحوی که تصور می‌شد این انتقال کاملاً منتفی شده است ولی واسعی که میلی به ماندن نداشت باز هم چراغ سبز خود را نسبت به این انتقال نشان داد. این واکنش‌های واسعی علاقه‌مندان به فوتبال را یاد روزهایی می‌انداخت که منصوریان سرمربی استقلال بود و ارسلان مطهری به عناوین مختلف اعلام می‌کرد که دوست دارد در استقلال توپ بزند اما در آن سال، منصوریان تلاش جدی برای جذب ارسلان نکرد تا این انتقال به فصل نوزدهم موکول شود. مطهری جزو معدود بازیکنانی بود که طی چند سال اخیر به استقلال آمدند و توانستند موفق شوند اما ماجرای پیوستن واسعی به استقلال و چراغ سبزهای این بازیکن به این تیم درست پایانی شبیه داستان مطهری را داشت. در حالی که استقلال و پیکان سر انتقال واسعی چانه می‌زدند به ناگهان یک مشتری آن هم از جنس استقلال از راه رسید و واسعی را از چنگ استقلالی‌ها قاپید!

منصوریان سرمربی جدید تراکتور این بار اجازه نداد واسعی به استقلال برسد و او را به تراکتور برد اما بعد از این همه کش و قوس، واکنش باشگاه استقلال به از دست دادن بازیکنی که در تمام فصل نقل و انتقالات از استقلالی‌ها خواست او را جذب کنند چه بود؟ در این میان مهدی عبدیان عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص پیوستن واسعی به تراکتور می‌گوید: «همانطور که اطلاع دارید ما از مدت‌ها پیش به دنبال جذب واسعی بودیم. بعد از اینکه مشکلاتی پیش آمد و مذاکرات متوقف شد، واسعی اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادش با پیکان کرد. بعد از مشورت‌های صورت گرفته با افراد حقوقی، این احتمال را دادیم که اگر با ایشان قرارداد ببندیم با محرومیت مواجه شده و باشگاه استقلال دچار چالش جدیدی خواهد شد. برای اینکه باشگاه استقلال به مشکل نخورد تصمیم گرفتیم از راه قانونی جلو برویم و مذاکراتی با مدیران باشگاه پیکان داشتیم و آنها هم بر غیرقانونی بودن فسخ قرارداد واسعی تأکید داشتند. من شخصاً با آقای مدیر روستا در این‌باره صحبت کردم و ایشان هم به من توضیحاتی ارائه داد و جا دارد از ایشان و همکاری مدیران باشگاه پیکان تشکر کنم.»

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در ادامه می‌گوید: «بعد از این مذاکرات، دوباره با باشگاه پیکان جهت گرفتن رضایتنامه واسعی با رقم صحبت شده در دوره مدیریت آقای گرشاسبی وارد مذاکره شدیم و همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت، ولی واسعی صبر نکرد و ترجیح داد با رقم خیلی بالاتر راهی تیمی دیگر شود. در مذاکراتی که با مدیر برنامه‌های واسعی داشتیم، متذکر شدند که اگر استقلال با واسعی قرارداد ببندد باید ریسک محرومیتش را هم بپذیرد اما باید بگویم اینجا باشگاه بزرگ استقلال است و هیچ وقت به خود اجازه نمی‌دهیم به خاطر یک بازیکن با احساسات هوادار و نام استقلال بازی شود.»

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-10-14 01:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Sep
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۴۴
اخه یعنی چی مگه هر بازیکنی تو کیسه و لنگ نمیرن پول بیشتری گرفتن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر