فهرست
رونمایی از گلر دورگه تیم نوجوانان
رونمایی از گلر دورگه تیم نوجوانان

رونمایی از گلر دورگه تیم نوجوانان

آی اسپورت  - استفاده از بازیکنان دورگه فقط مختص کی روش و تیم ملی بزرگسالان نیست و تیم های پایه کشورمان هم بدشان نمی آید که از بازیکنان به اصطلاح دورگه استفاده کنند. روزنامه ایران ورزشی درباره این موضوع نوشته: تیم نوجوانان ایران هم صاحب یک دوملیتی شده است. این بازیکن ایزدی نام دارد که با 180 سانتیمتر قد می‌خواهد در چارچوب دروازه قرار بگیرد. عباس چمنیان درباره دلیل دعوت از این ایرانی - چینی به تیم نوجوانان ایران می‌گوید: «من هر جا بودم، برنامه‌ام چنین بوده که بازیکنان دورگه یا نفراتی که خارج از کشور بازی می‌کنند را هم رصد کنم و زیر نظر داشته باشم. ما قبلا هم ایزدی را دیده بودیم. او یک دروازه‌بان خوش‌استیل است که می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند. او مادر و پدری ایرانی دارد اما خودش در پکن به دنیا آمده و به همین خاطر فارسی را خوب صحبت نمی‌کند"

 

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-04-20 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
واقعا درک تفاوت دورگه و دوتابعیتی اینقدر سخته که ورزشی نویسا مقاومت نشون میدن کسی که پدر و مادرش ایرانی هستند چجوری دورگه اس نهایتا دو تابعیتی یا دو ملیتی باشه مثل قوچان نژاد - دژآگه - قدوس
- دو رگه مثل زندی(مادر آلمانی) - دانیل داوری (مادر لهستانی)
۷ ۱
ميلاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
فكر نميكنم درك اين موضوع خيلي سخت باشه. بيشتر فكر ميكنم بيشتر تلاش براي خط كشيدن بين ايرانيان خارج و داخل هست. بيشتر يك مشكل سياسي تا چيز ديگر. اين الفاظ و مخالفتها بيشتر از جانب خبرگزاريهاي خاصي و پيشكسوتاني از جنس حاجي مايلي استفاده ميشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر