فهرست
کالدرون در کنفرانس: دارند به ما می‌خندند
کالدرون در کنفرانس: دارند به ما می‌خندند

کالدرون در کنفرانس: دارند به ما می‌خندند

آی اسپورت - گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی 2 بر 1 تیمش مقابل پیکان در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

از همه چیز مهم تر سه امتیاز بازی بود

امروز از همه مهمتر سه امتیازی بود که به دست آوردیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم ولی اشتباهات زیادی داشتیم و بازی مساوی شد. امروز بدون تماشاگران بازی کردیم؛ انگار یک بازیکن کمتر داشتیم. خوشحالم که بردیم اما از بازی خوشحال نیستم.

نمی دانم دارند به ما می خندند!

حقیقت را بخواهم بگویم، شانزده روز است که ما بازی رسمی نداشتیم. امروز ساعت 12:45 اعلام می کنند محرومیت شجاع خلیل زاده بخشیده شده است. نمی دانم دارند به ما می خندند.

از این تصمیم ها تعجب می کنیم

فرشاد احمدزاده را دو جلسه محروم کردند و در جام حذفی بازی کردند. همان روز بازی، او را به جلسه کمیته انضباطی فراخواندند. منطقی اش این است که بگویند برو بازی کن و بعد به جلسه بیا. متعجبم از این تصمیم ها! 5 ساعت قبل از بازی شجاع خلیل زاده بخشیده می شود. امروز هم بدون تماشاگر بازی کردیم. از تمامی این تصمیم ها تعجب می کنیم.

همه کارها را خوب انجام دادیم جز پاس آخر

در نیمه اول حملات خوبی داشتیم اما پاس آخر برای گلزنی خوب نبود. در نیمه اول از پرسینگ حریف عبور کردیم و امکان گلزنی وجود داشت اما این اشتباهات باعث شد که به گل بیشتر نرسیم. توپ های ساده ای را از دست دادیم که باعث شد گل هم بخوریم. تمامی مراحل درست انجام می شود. همه کارها را خوب انجام دادیم اما در پاس های آخر مشکل داشتیم و به همین دلیل گفتم از بازی راضی نبودم و فقط سه امتیاز را داریم.

با خلیلی مشکلی نداشتم

من و خلیلی با هم دوست‌های خوبی بودیم. از تمام زحماتش تشکر می‌کنم. وقتی یک مدیر جدید می‌آید این اختیار را دارد که سرپرست خودش را بیاورد. خلیلی در کادر قبلی حضور داشت. من این اجازه را ندارم که  درباره سرپرستی که مدیر می‌گذارد نظر بدهم. همین‌طور که کسی حق ندارد درباره کمک من تصمیم بگیرد. مدیر است که سرپرست را انتخاب می‌کند. ممکن است در شش ماه آینده بگویم با سرپرست جدید خیلی راضی نیستم ولی این اتفاق نیفتاده است. اگر دست من بود من هیچ مشکلی با خلیلی نداشتم. من باید به تصمیمات باشگاه احترام بگذارم.

جوان ها در حدی نیستند که از اول بازی کنند

جونیور در بازی آخر بازی نکرد. امروز احمدزاده و رسن را نداشتیم. عالیشاه هم سرماخوردگی شدیدی داشت. تصمیم گرفتم او بازی کند چون جوان‌ها را در حدی نمی‌بینم که از اول بازی کنند. من مسئول تیم هستم و وقتی دیدم جونیور راندمان ندارد او را تعویض کردم. من موافق نیستم که تیم بی‌نظم است. ما روند خوبی داشتیم اما وقفه به خاطر تیم ملی به نفع ما نبود. در بازی بعدی که با تماشاگران بازی کنیم به سطح مد نظر می‌رسیم. تیمی که از لحاظ ذهنی آماده نباشد در این بازی‌ها نمی‌تواند موفق باشد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-10-20 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
6
يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸، ۲۲:۰۹
کیسه فردا شدیدا به مدافع نیاز داره و میخوان محرومیت غلامی رو ببخشن برای اینکه تابلو نشه با دستپاچگی و چند ساعت مونده به بازی محرومیت خلیل زاده رو تعلیق کردن که عملا محرومیت خلیل زاده شد 3 بازی. اون بازی تعلیقی هم نگه میدارن سر یه بازی مهم اجرا میکنن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر