فهرست
دردسر تازه برانکو؛ بدون دروازه‌بان مقابل پیکان؟
دردسر تازه برانکو؛ بدون دروازه‌بان مقابل پیکان؟

دردسر تازه برانکو؛ بدون دروازه‌بان مقابل پیکان؟

آی اسپورت - تاریخ بازی معوقه پرسپولیس و پیکان مشخص شد و طبق اعلام سازمان لیگ، این دو تیم باید ۲۸ آبان ماه با هم بازی کنند. یعنی یک شب قبل از بازی دوستانه ایران و ونزوئلا در قطر، پرسپولیس باید بدون ملی‌پوشانش در لیگ برتر بازی کند. آن هم در حالی که همین شب قبل برانکو صراحتا اعلام کرد که بدون بازیکنان ملی‌پوش حاضر نیست در مسابقات حاضر شود. در حال حاضر علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی دو بازیکنی هستند که از پرسپولیس در اردوی تیم ملی حضور دارند. و این یعنی یک جنجال جدید در فوتبال ایران.

البته برای اینکه این مشکل پرسپولیس حل شود، قرار شده بازیکنان این تیم از اردوی تیم ملی امید به تمرینات پرسپولیس برگردند تا تعداد ملی‌پوشان این تیم از عدد دو عبور نکند و طبق قانون مجبور به بازی شوند. برانکو اما بعد از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، به بازیکنان پرسپولیس استراحت داد و تمرینات را تا پنج روز تعطیل کرد. بعد از آن هم تا یکشنبه که خود برانکو به ایران برگردد، قرار شده بازیکنان زیر نظر کریم باقری تمرین کنند.

حتی این هم، همه‌ی مشکل پرسپولیس نیست. پرسپولیس احتمالا تا آن موقع با حکم کمیته انضباطی، رادوشوویچ را هم بخاطر درگیری در بازی با سایپا، برای مسابقه پیکان در ترکیب نخواهد داشت و درواز‌ه‌بان کروات پرسپولیس از آن بازی محروم خواهد بود. و با توجه به حضور بیرانوند در تیم ملی، عملا پرسپولیس شرایط حضور در این مسابقه را ندارد. موضوعی که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم به خوبی از آن باخبرند. مهدی تاج در تمرین امروز تیم ملی گفت: «سازمان لیگ، استقلال خودش را دارد اما من به آنها گفته‌ام که با پرسپولیس همکاری دو سویه داشته باشند». تاج به خوبی می‌داند اگر به این ماجرا ورود نکند، جنجال جدیدی در فوتبال ایران به راه می‌افتد.

نود

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-11-12 21:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
Asqar
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
جنجال!! وریا غفوری محرومش کردند مسعود شجاعی محروم شد! استقلال را ۳ بر صفر بازوندن! واسه نود و صاحبش جنجال نشد!!
۵
Asqar
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
جنجال!! وریا غفوری محرومش کردند مسعود شجاعی محروم شد! استقلال را ۳ بر صفر بازوندن! واسه نود و صاحبش جنجال نشد!!
۴
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
بدون ملی پوش هامون به هیچ وجه بازی نمیکنیم.
جالبه که بعضیا مدعی شدن که اگه پرسپولیس بازیاش بیفته نیم فصل دوم چون محرومیتش لغو میشه بی عدالتی میشه! اما همینا که این حرفو میزنن اعتقاد دارن بازی کردن با پرسپولیس بدون ملی پوش هاش عادلانس! خخخخ
بمیرید هم بدون ملی پوشامون بازی نمیکنیم
تامام
۸
110
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
همکاری دوسویه! بازی پرسپولیس سپاهان دهم ابان بوده بازی کاشیما پرسپولیس 12 ابان! یعنی اگه پرسپولیس بازی لیگش ور انجام میداد و باتوجه به کمک وزیرپرسپولیسی تو نگرفتن پرواز چارتر پرسپولیس به بازی با کاشیما نمیرسید!!
دقت کنید به این میگن همکاری. حالا بگذریم که بازی صنعت نفت و استقلال رو به خاطر ملی پوشان این تیم بدون هماهنگی لغو کردن.
بازی پرسپولیس سپاهان رو انداختن 28 ابان بدون ملی پوشان که فقط می مونه 13 تا بازیکن که دوتاشون دروازه بان هستن! این یعنی پرسپولیس گزینه تعویض نداره!!!!!!!!!!!!!!
۶
hasan
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
این یک نقشه کثیف از پیش طراحی شدس فتاحی خیلی راحت داره خودشو به پولهای کثیف زنوزی که با خوردن حق تک تک مردم ایران حاصل شده می فروشه پول ها کثیف بزرگترین بدهکار بانکی کشور بد جور زیر زبون سازمان لیگ مزه داده دارن با نابودی پرسپولیس خوش خدمتی می کنن
۶
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
کی گفته رادو محروم میشه. خجالت بکشید با این اراجیف گویی. اگه علی دایی و بارانی محروم شدند رادو هم محروم کنید. هرچی بوده دو طرفه بوده و شروع کننده هم بازیکنان سایپا و مربی قلدر الدنگشون بوده
۴
آبی آسمانی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۳۶
شک نکنید اگه کمیته انظباطی واقعی داشتیم اون لمپن کرووات و شلیل زاده بایدقطعا چند بازی محروم میشدن اما با تصمیم کمیته انظباطی بازی برگشت استقلال و سایپا سه برصفر بنفع سایپا و مهدی رحمتی هم تا پایان فصل محروم میشه چون دستور آقازاده وزارت ورزش باید اجرا بشه . این لنگیا کلا خودشونو صاحب دوقبضه فوتبال این مملکت می دونن. چندساله استقلال و سپاهان و تراکتور را بخاطر مافیای اینا تضعیف کردن و الا بازی داربی برگشت پارسال گواه قدرت برتر فوتبالی استقلال بود.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر