فهرست
منتقد شماره یک استقلال «پست» می‌خواهد؟
منتقد شماره یک استقلال «پست» می‌خواهد؟

منتقد شماره یک استقلال «پست» می‌خواهد؟

آی اسپورت - هادی طباطبایی دروازه‌بان اسبق استقلال و تیم ملی، روحیه‌ای نسبتا لطیف دارد و او اگر در این سال‌ها انتقادی هم داشت همیشه با ظرافت بیان می‌کرد. این بار اما با حضور سرپرست جدید باشگاه استقلال، لحن انتقادهای طباطبایی کمی تند شده؛ تا جایی که بعضی‌ها - و حتی به زعم سرپرست فعلی استقلال- می‌گویند شاید هادی به دنبال پست و مقام در باشگاه است که این گونه درباره کم و کاستی‌ها مصاحبه می‌کند!

تقریبا روز یا هفته‌ای سراغ نداریم که کار طباطبایی به یک جنجال جدید علیه مدیریت استقلال نکشد؛ با این همه خود طباطبایی چنین اعتقادی ندارد و می‌گوید حتی اگر به فرض محال دنبال یک کرسی در استقلال بود، آن را از مدیران فعلی که از دیدگاه او استقلالی نیستند مطالبه نمی‌کرد. در هر حال کار این منتقد استقلال با امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه به جاهای باریک کشیده و آنها در یکی از برنامه‌های تلویزیونی درگیری لفظی هم پیدا کردند.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2018-10-14 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
كسري
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
جالبه طرف با سه سال بازي تو كيسه ميگه من مثل حجازي و پورحيدري هستم،پايين هم گفتم الان هم ميگم كار هر بوزينه اي نيست نجاري!!همه ي اين دعواهات براي لحاف ملا هستش.البته طويله ي كيسه هر چي توش ميشه انتظار داشت.
حرف حساب
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
طباطبایی نا سلاتی کارشاس فوتباله و این بهاه ها رو میاره! یعنی نبود دو تا بازیکن استقلال رو به اینجا رسونده؟ جبارف سی و شش ساله که الان تو لیگ قزاقستان نیمکت نشینه و تیامی که دو تا بازی بر حسب اتفاق درخشید ولی الان در لیگ امارات هیچی نیست!حقیقت اینه که این تفکر و مکتب جر زن زیاده خواه شما در طول تاریخ ننگین 50 ساله تون شما رو به اینجا رسونده که حتی عقلتون هم کار نمیکنه: طرف در کنار خودش پرسپولیس رو نمیبینه که در محرومیت و رفتن چهار بازیکن اصلی و فیکسش اصلا غر نزد بهانه نیاورد و مردانه ایستاد و نتیجه گرفت! آقای طباطبایی خجالت بکشید! با این سیاه بازی ها تیم به شما نمیدن! کارنامه بیار عزیز من!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر