فهرست
راموس : جو برنابئو باورنکردنی بود / نتیجه 1-0 راضی کننده است
راموس : جو برنابئو باورنکردنی بود / نتیجه 1-0 راضی کننده است

راموس : جو برنابئو باورنکردنی بود / نتیجه 1-0 راضی کننده است

آی اسپورت - رئال مادرید موفق شد در یک بازی حساب شده و منطقی ، گربه سیاه خودش را قربانی کرده و یک قدم به فینال لیسبون نزدیک شود. سرخیو راموس که در این بازی عملکرد فوق العاده ای داشت در پایان بازی عنوان داشت :


« بازی بسیار سخت و دشواری بود و تلاش بسیاری انجام دادیم. آنها علاقمند به حفظ توپ و مالکیت بازی بودند و ما بخصوص در فاز دفاعی بسیار عالی بودیم »


« بخوبی توانستیم بایرن را پرس کنیم و در مواقع لزوم توپ ربایی می کردیم. درست است که حاکم بازی نبودیم اما پیروزی 1-0 راضی کننده است و برای رفتن به مونیخ نتیجه بدی نیست »


وی ادامه داد :


« حتی یک لحظه نیز پاپس نکشیدیم. می دانستیم که آنها دوست دارند مالک توپ باشند و به همین دلیل برای ضد حمله برنامه ریزی کرده بودیم. از نتیجه خوشحالم و از هواداران که امروز نقش مهمی در پیروزی ما ایفا کردند نیز تشکر می کنم »


« با آنها همه چیز آسان تر شد. 10 سال فراموش نشدنی را در مادرید گذرانده ام و باید بگویم جو برنابئو امروز عالی و باورنکردنی بود »


وی در پایان خاطرنشان کرد :


« مدیون کاسیاس هستیم در حساسترین دقیقه بازی آن توپ خطرناک را به خوبی دفع کرد . باید بگویم که ما دو دروازه بان عالی داریم که در هر بازی مایه اطمینان ما هستند.

ایکر یک جام را تا به الان برای ما به ارمغان آورده و برای بازی برگشت هم نقطه قوت ماست. در بازی مونیخ ، آنها برای جبران می آیند و ما هم همه توانمان را برای صعود به کار خواهیم بست و کیفیت و قدرت این کار را داریم »

     
آی اسپورت
2014-04-24 03:13:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر