فهرست
روبن: از رئال مادرید انتظار بیشتری داشتم
روبن: از رئال مادرید انتظار بیشتری داشتم

روبن: از رئال مادرید انتظار بیشتری داشتم

آی اسپورت- آرین روبن، هافبک هجومی بایرن مونیخ پس از شکست 1-0 تیمش مقابل رئال مادرید، عنوان کرد که او " انتظار بیشتری" از سپیدپوشان داشته است.

گل دقیقه ی 19 بنزما روی پاس کوئنترائو، کافی بود تا رئال بدون گل خورده، بازی رفت نیمه نهایی را با پیروزی پشت سر بگذارد و بایرن نیز با وجود تصاحب توپ، نتوانست موقعیت چندانی بسازد.

روبن، که سال 2007 تا 2009 در رئال مادرید توپ می‌زد، معتقد است که شکست حق آنها نبوده و از اینکه تیم آنچلوتی به بایرن اجازه ی دیکته کردن فوتبالش را می‌داد، متعجب شده است.

او در مصاحبه با NOS گفت: "باید از تیمم تمجید کنم. بازی فوق‌العاده ای در برنابئو انجام دادیم و بازی را در اختیار داشتیم و بهتر بودیم. از رئال مادرید انتظار بیشتری داشتم.

انتظار داشتم که آنها به زمین بیایند و طوفان به پا کنند ولی برعکس، آنها به ما اجازه دادند بازی را بگردانیم.

نتوانستیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم، ولی برای زدن یک گل فکر می‌کنم موقعیت‌هایمان کافی بود و در پایان، موقعیت بسیار خوبی را از دست دادیم. نتیجه ی بدی گرفتیم ولی از بازی راضی هستم.

اطمینان خاطر در بازی برگشت بیشتر خواهد بود. می‌دانیم که آنها نقاط ضعفی دارند. با وجود گلی که زدند، می‌توان کارهایی که می‌خواهند انجام دهند را حدس زد.کیفیت آنها بالاست و باید مراقب باشیم.

بازی برگشت در آلیانز آره‌نا، روز سه شنبه ی هفته ی آینده برگزار می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-04-24 09:56:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر