فهرست
محرومیت مورینیو، روی فاریا و رامیرس توسط فدراسیون انگلیس
محرومیت مورینیو، روی فاریا و رامیرس توسط فدراسیون انگلیس

محرومیت مورینیو، روی فاریا و رامیرس توسط فدراسیون انگلیس

آی اسپورت- فدراسیون فوتبال انگلستان پس از شکست 2-1 چلسی مقابل ساندرلند، تایید کرد که آنها برای ژوزه مورینیو، روی فاریا و رامیرس، محرومیت‌هایی در نظر گرفته‌‌اند.

صحبت‌های مورینیو در کنفرانس خبری که در آن، به داور مسابقه تبریک گفته بود، به عنوان تمسخر شناخته شده و وی با محرومیت روبرو خواهد شد.

مورینیو گفته بود: " به داور مسابقه، مایک دین به دلیل نمایش خوبش تبریک می‌گویم. همچنین به مارک رایلی زیرا کاری که آنها کردند، برای ادامه ی لیگ و سرنوشت قهرمانی، فوق‌العاده بود.

روی فاریا، پس از اعلام پنالتی به نفع ساندرلند، عصبانی شد و به سمت زمین حرکت کرد که باقی کادر فنی مانع این اتفاق شدند ولی او به دلیل این رفتار وصبحت‌های زشتی که در آن لحظه به زبان آورده، با محرومیت روبرو خواهد شد.

رامیرس نیز در زمین، حرکتی غیر ورزشی انجام داد ولی این کار او از چشم داور دور ماند، ولی فدراسیون انگلستان، او را  با محرومیتی 4 جلسه ای روبرو خواهد کرد که احتمالا تا پایان فصل نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/8e3810c8121.jpg

او در درگیری با سباستین لارسن، ضربه ای به صورت او وارد کرد که این ضربه توسط فدراسیون، غیرورزشی و غیراخلاقی شناخته شده و محرومیت سنگینی در نظر گرفته شده است.

مورینیو و فاریا می‌توانند تا روز دوشنبه به این تصمیم اعتراض کنند.ند‌اند

     
آی اسپورت
2014-04-24 10:49:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر