فهرست
هدف دفاعی منصوریان؛ حفظ زوج برزیلی
هدف دفاعی منصوریان؛ حفظ زوج برزیلی

هدف دفاعی منصوریان؛ حفظ زوج برزیلی

آی اسپورت - علیرضا منصوریان كه سبك بازی تیمش در لیگ برتر بیش از هر چیز شبیه به سبك بازی تیم ملی فوتبال است تأكید زیادی بر بازی با دو دفاع میانی فصل قبلش دارد. او كه با آزمایش زوج‌های دو نفره متعدد در دفاع میانی، خیلی‌ها را در این پست امتحان كرده بود سرانجام به زوج رابسون و پادو رسید. رابسون – كنعانی زادگان، كنعانی زادگان – مكویان، مكویان- رابسون، حسینی – رابسون، پادوانی – حسینی و تركیب‌های دونفره دیگر از جمله زوج‌هایی بودند كه منصوریان در بازی‌های مختلف با به كارگیری آنها قصد داشت به نتیجه‌ای كه در فكر داشت برسد.

او در نهایت با كنار هم قراردادن رابسون و پادوانی، هم دو برزیلی هم‌زبان را بغل دست هم بازی داد و هم تركیبی از دو مدافع بلندقامت و سرزن. نفراتی كه در لیگ قهرمانان آسیا تا پیش از بازی 6 بر یك برابر العین(!) بهترین خط دفاع میان تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را داشت با همین زوج در رقابت‌ها بازی می‌كرد. منصوریان در دیداری كه روز سه‌شنبه با افتخاری داشت از او خواست همه تلاشش را بكار بگیرد تا هرطور شده زوج برزیلی‌‌اش در خط دفاع را حفظ كند. او حتی به شكل تلویحی به افتخاری گفته این اتفاق برای استقلال از نان شب واجب‌تر است.

۳ ۷  
آی اسپورت
2017-06-16 12:45:00
نظر دهید

۷ نظر
5 تای الغرافه
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
لنگ اسپورت توهمی پادوانی اولین نفر لیست خروجیه. فکر کردی چرا میخواد پژمان رو بیاره و رابسون و حسینی رو نگهداره.
۵
آرش6
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
هیچ کی با کنعانی کمپانی ملی پوش قرارداد نمیبنده ؟؟؟؟

بره سراغ کنعانی یه حالی ببریم

۹
شهروز
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
خدائیش دو ساله تو فصل نقل و انتقالات داره گند میزنه منصوریان پارسال شانس آورد چند تا جوون داشت که بکشن تیم رو بالا امسال اونارو هم میخواد بده برند هی هم داره مهاجم میگیره بابا تا هفته‌‌های آخر این تیم بهترین خط حمله رو داشت از نظر گلزنی مشکلی نداشت تیم دفاش آب کش بود که یکی از دلایلش همین پادوانی بود هیچ دفاعی هم که نگرفتندهی دارند مهاجم میخرند الان پژمان و رضاییان نیان استقلال چه گلی میخواد به سرش بگیره منصوریان؟
۹
دوستاره
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
سالی که نکوست ازبهارش پیداست.مربی که تونقل وانتقالات خریدهاش غیراصولی باشه نتیجش بازی العین میشه ..منصوریان امسال تیمو نابودتر میکنه.
۴
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
من به عنوان یه اس اسی میگم حاضرم شرایط بد با منصوریان تو جدول لیگ بعدی رو تحمل کنم اما امیر قلعه مافیایی نیاد اس اس هنوز نامردی که بر ضد ناصر خان کرد رو یادمون نرفته مشت های گره کرده اش یادم نرفته قلعه فکر میکنه استقلال ارث باباشه هر کسی هم میاد اساس خدمت کنه چوب لای چرخش میزاره
۱
اس اس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
مشکل استقلال وسط زمینه کچل..تاکی اتوبوسی دفاع میکنی.شجاعیان وجباری رو بخرید..چه مربی ترسو وبی عرضه ای هستی.بجافشار اوردن به مدیریت فقط مجیزشونو میگی که نیمکتو ازت نگیرند
۱ ۱
لنگپولیس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
این ادبیات فقط میتونه مال یه لنگی باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر