فهرست
برنامه تیم ملی تا جام ملتها؛ سه بازی تدارکاتی
برنامه تیم ملی تا جام ملتها؛ سه بازی تدارکاتی

برنامه تیم ملی تا جام ملتها؛ سه بازی تدارکاتی

آی اسپورت – حالا که کارلوس کی روش به گفته رئیس فدراسیون، حداقل تا جام ملتها سرمربی تیم ملی است می توان امیدوار بود که تیم ملی بعد از سالها بتواند در این تورنمنت قهرمان شود. به همین دلیل است که فدراسیون از الان به دنبال برنامه ریزی مناسب برای حضور پرقدرت در این رقابتهاست. به گفته مهدی تاج، تیم ملی تا قبل از جام ملتها 4 بازی تدارکاتی انجام خواهد داد که یکی از آنها دیدار مقابل برزیل است. تاج به این نکته هم اشاره کرده که هدف تیم ملی قهرمانی در جام ملتهاست و امیدواریم ادعای رئیس فدراسیون فوتبال، تبدیل به واقعیت شود.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2018-06-16 09:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
خدا را شکر کیروش قرارداد نداره تا حداقل بتونیم اسم برزیل را به عنوان یه بازی تدارکاتی بیاریم. بازی با برزیل را نهایی کنید بعد اگه خواستید قرارداد کیروش را تا جام ملتها تمدید کنید.
۶ ۱
**
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
ادم احمق.تو که از چند وچون بازی تدارکاتی خبر نداری بیخود میکنی میای چرند میگی.فدراسیون الکی قمپز در میکنه.با این شرایط موجود هیچ تیم درجه یکی حاضر به بازی با ایران نمیشه.تو بهتره بشینی و باختهای زشت برانکو جلو تیم های عربی را توجیه کنی.تو فقط برا برانکو حرف بزن.تو مسایل تیم ملی دخالت نکن.ادم به این احمقی نوبره به خدا .از رو هم نمیری.
Ioe
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۵
شما حرف نزن
۶
....
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر