فهرست
حاشیه روز؛ محرمی همه پست‌هایش را پاک کرد
حاشیه روز؛ محرمی همه پست‌هایش را پاک کرد

حاشیه روز؛ محرمی همه پست‌هایش را پاک کرد

آی اسپورت – صادق محرمی بعد از جدا شدن از پرسپولیس بخشی از محبوبیتش را در میان هواداران این تیم از دست داد. آنها منتظر بودند که مدافع جوان تیم‌شان در روزهای محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، بماند و به تیم کمک کند اما او ترجیح داد لژیونر شود. با این حال او هنوز در میان هواداران پرسپولیس منفور نبود اما اتفاقاتی که در 24 ساعت گذشته رخ داد به شدت هواداران پرسپولیس را عصبانی کرد و تعداد فالوئرهای او دقیقه به دقیقه در حال کم شدن است.

ماجرا از این قرار است که یکی از کانال‌های هواداری پرسپولیس در فضای مجازی مدعی شد محرمی پس از جدایی از پرسپولیس برانکو را آنفالو کرده است! این خبر به سرعت در فضای مجازی پیچید و مراجعه به صفحه اینستاگرام محرمی نشان داد که او برانکو را فالو نمی‌کند. همین اتفاق باعث خشم هواداران پرسپولیس از ناسپاسی محرمی شد و تعدادی از آنها او را آنفالو کردند. محرمی پس از پی بردن به ماجرا، در یک استوری نوشت: «من کسی را آنفالو نکردم.» به نظر می‌رسید منظور او این است که از اول هم برانکو را فالو نمی‌کرد و منتظر بود با این توضیح سوءتفاهم‌ها رفع شود اما این اتفاق نیفتاد. پرسپولیسی‌ها انتظار داشتند محرمی با برانکو محترمانه‌تر برخورد کند و به صراحت بگوید که او را آنفالو نکرده اما اشاره کلی محرمی اوضاع را خرابتر کرد. کم‌کم تعداد بیشتری از هواداران پرسپولیس به صفحه او هجوم بردند و رکورد تعداد کامنت‌های پیج او شکسته شد. البته با کامنت‌هایی انتقادی و بعضا توهین‌آمیز! همین واکنش هواداران پرسپولیس سرانجام محرمی را مجبور کرد که همه پست‌های اینستاگرام خود را پاک کند! حالا هیچ پستی در صفحه محرمی دیده نمی‌شود و البته تعداد فالوئرهای او هم در حال کم شدن است!

 

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-09-05 17:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
محرمی یا اینکه ناپختگی کرده یا واقعا نمک نشناس هست...میشد یه پست محترمانه بزاره با تشکر از هواداران پرسپولیس و احترام نسبت به برانکو بعد توضیح میداد که از ابتدای اینستاگرام آقای برانکو رو فالو نکرده ...استوریش واقعا اهانت آمیز بود
رضا
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
کیروش تو برنامه 90 گفت من باعث نشدم بازیکنای پرسپولیس از این تیم برن.محرمی حتی میترسه برانکو رو فالو کنه. سید جلال هم به خاطر لایک کردن پست کریمی خط خورد. حالا معلوم شد چرا تا فصل تموم شد خیلی از بازیکنها میخواستن برن و حتی کمال هم میخواست بره ولی موفق نشد. بازیکنها دوست دارن پیشرفت کنن اما میدونن تا تو پرسپولیس باشن به تیم ملی دعوت نمیشن. لعنت به کیروش و فردوسی پور
جیمی
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
پرسپولیسی بودن لیاقت میخواهد ، قول میدم سال دیگه برگشت میخوره لیگ ایران
محسن
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
یک مشت بی مغز ....با کیا شدیم هشتاد میلیون...!!!!
۸
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
صادق محرمی شاگرد ناخلف بود، یک شارلاتان آب زیرکاه که برای بدست آوردن دل آن موزامبیکی خودشو بدجوری خراب کرد!
حالا صادق برای ماها ناشناخته س و به زودی شبیه رامین رضاییان برای برگشت به پرسپولیس به التماس میفته صبر کنین
00
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
همون روزی که از پرسپولیس رفت واسه ما تموم شد تیم محروم نبود اوضاع فرق میکرد
۹
ملوانی
پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
صادق محرمی از اون بازیکن های ملوان بود که هیچ کس بهش افتخار نمی کرد . بازیکن بی تعصبی که بعد از اومدن به پرسپولیس گذشته اش رو فراموش که هیچ ، انکار می کرد . به هر حال آدم یا نمک نشسناس هست یا نیست کسی که نمک سفره ملوان رو بخوره و نمکدان بشکنه قطعا در تیم دیگر هم بهتر از این رفتار نخواهد کرد .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر