فهرست
چرا ساکت مدیریت پرسپولیس را نپذیرفت؟
چرا ساکت مدیریت پرسپولیس را نپذیرفت؟

چرا ساکت مدیریت پرسپولیس را نپذیرفت؟

آی اسپورت-محمد رضا ساکت تا کنون درباره پیشنهاد مدیریت پرسپولیس سکوت کرده و جواب دقیقی به رسانه ها نمی داد. او اما دیروز تقریبا با تمام خبرگزاری ها مصاحبه کرد و از رد پیشنهاد وزارت ورزش درباره مدیرعاملی باشگاه پرطرفدار پرسپولیس خبر داده بود.
او در همه مصاحبه هایش از سکونت در اصفهان و توجه به تیم فولاد ماهان به عنوان دلایل این مخالفت سخن گفته اما یک منبع موثق در این باره می گوید ساکت با حساب و کتاب و مطالعه به این پیشنهاد جواب رد داده در حالی که قبل از عید نوروز وی با این پیشنهاد مواجه شده و به آن چراغ سبز نشان داده بود.
در آن زمان شرکت کیان آرا زاگرس (تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی با مارک کریستال، افشید و رینوزیت) که مالکان آن از دوستان علی دایی و البته محمد رضا ساکت بودند قصد حضور در پرسپولیس را داشتند که به دلیل عدم ثبت برند پرسپولیس موضوع منتفی شد.
ساکت در آن شرایط می دانست آن شرکت قرار است 42 میلیارد بابت تسویه دوازده میلیارد باقیمانده قراردادهای لیگ سیزدهم و 30 میلیارد برای لیگ چهاردهم بپردازد و حق پخش و نبلیغات محیطی هم متعلق به باشگاه بود اما حالا فقط بحث بر سر پرداخت 30 میلیارد از سوی شرکت درسا برای فصل آتی است و ساکت هم آنقدر تجربه دارد که بداند در این شرایط و تا مادامی که مطالبات فصل قبل تسویه نشده ، تیم بستن کار ساده ای نیست. افشای رقم قراردادها و حواشی جانبی آن هم او را مردد ساخته بود و عاقبت به این پیشنهاد جواب منفی داد تا سری را که درد نمی کند دستمال نبندد.
     
آی اسپورت
2014-04-24 13:58:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر